Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Програми /
Чим живе Рівненщина комунальна.

Найсвіжіші комунальні новини, проблеми галузі, діяльність комунальників Рівного та області, компетентні коментарі та роз’яснення фахівців, які стосуються комунальних питань.

Якщо ж Ви хочете повідомити цікаву тему для програми — звертайтеся за телефоном 096 - 11 - 400 - 11. Також надсилайте нам фото та відео «комунальних маразмів», які яскраво демонструють «якість» роботи комунальних служб, адреса: [email protected]

Періодичність виходу: один раз у тиждень (з повторами)

Також можна опублікувати свою скаргу безпосередньо на сайті через спеціальну форму

// 21.02.2015

Рівнеоблводоканал підготував неприємний сюрприз для своїх боржників

Відтепер інформацію по заборгованості за водопостачання та водовідведення матимуть усі банки, тож оформити кредит буде нереально. Окрім того, майно боржника може сміло арештувати виконавча служба. І хоч на підприємстві сподіваються, що боржники одумаються, все ж інформують про найближчі зміни у стягненні боргів.

У 2015 році Рівнеоблводоканал вирішив активізувати роботу щодо стягнення проблемної заборгованості за водопостачання та водовідведення. Заходи, кажуть на підприємстві, будуть проводитись з усіма без винятку категоріями боржників. І їх характер залежатиме від терміну і розміру боргу.

Вже виконавча служба накладатиме арешт на все майно боржника, а якщо майна у нього немає, то арешт перебуватиме у єдиному державному реєстрі обтяжень рухомого майна, який відкритий для загального доступу.

Окрім того, Рівнеоблводоканал планує активно зайнятися усуненням недостовірності в облікових даних, тому не вдасться уникнути юридичної відповідальності і особам, які через застарілі дані впродовж тривалого часу не платили, ховаючись за померлими громадянами, попередніми власниками житла, неправильно зазначеними іменами, або в інший спосіб вводили підприємство в оману.

Тож, якщо борг перевищує десять розмірів мінімальної заробітної плати, а це 12 тисяч гривень, можуть арештувати і житло боржника. Але у Рівнеоблводоканалі наголошують - завжди готові піти назустріч споживачеві, тож сподіваються на добросовісність та відповідальність кожного з них перед підприємством.

переглядів: 2339

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91851' >Комунальний патруль вiд 20.06.2018  [ВІДЕО]</a>

Комунальний патруль вiд 20.06.2018 [ВІДЕО] (переглядів: 1931)

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Viber: Rivne1.tv
// 14.06.2018
<a href='/Info/?id=91633' >Останні "подарунки" "Санкому" для Рівного: автомобілісти п`ятий день змушені обїжджати сміттєвоз [ВІДЕО]</a>

Останні "подарунки" "Санкому" для Рівного: автомобілісти п`ятий день змушені обїжджати сміттєвоз [ВІДЕО] (переглядів: 1990)

"Санком" пішов, та "подарунки" після себе продовжує залишати. Від яких зле тхне і водії мусять перетинати смугу, аби об`їхати сміттєвоза.
// 14.06.2018
<a href='/Info/?id=91629' > "По кульочку в руки і під міську раду", - рівняни втомились від сміття [ВІДЕО]</a>

"По кульочку в руки і під міську раду", - рівняни втомились від сміття [ВІДЕО] (переглядів: 1639)

На вулиці Олени Теліги у Рівному нема рятунку від сміття. Воно і в сміттєвих баках, і шарами вкриває асфальт поза ними.
// 14.06.2018
<a href='/Info/?id=91627' >У Рівному через провалля в асфальті мало не сталося дві ДТП [ВІДЕО]</a>

У Рівному через провалля в асфальті мало не сталося дві ДТП [ВІДЕО] (переглядів: 1912)

Це рівнянка Валентина спостерігала зі свого балкону. На щастя, людських жертв не було.