Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /

// 31.01.2015

Що відповіла російська журналістка та активістка рівнянам: Журналістика і/чи політика?

Що відповіла російська журналістка та активістка рівнянам: Журналістика і/чи політика?  Віра Кічанова - 23-річна російська журналістка, член незареєстрованої Лібертаріанської партії. Вчора, 30 січня, вона зустрілась з активною молоддю Рівного у рамках проекту Hacking school, щоб поговорити про громадську активність та боротьбу за свободу інформації. Оскільки сама дівчина змогла займатись цими сферами діяльності (журналістикою і політикою), виникло питання – чи реально їх поєднувати.

Розповідь Віри Кічанової про громадську активність вилилась у тісне сплетіння багатьох подій у Росії з фактами з її власного життя.

Тому і не дивно, що в аудиторії виникло запитання: як сама Віра ставиться до того, що журналісти ідуть у політику, тому що в Україні були такі випадки, і як наслідок, втрачається довіра до такого журналіста.

Зважаючи на власний досвід, Віра погодилась, що іноді складно поєднувати ці дві діяльності. Наприклад, коли у них (в Москві) були вибори мера, Віра як муніципальний депутат підтримувала одного з кандидатів, і водночас як журналіст мала написати про ці вибори, хоча було і так зрозуміло на чиєму вона боці. Тому доводилось вирішувати з іншими колегами-журналістами, що от про ці вибори вона не писатиме.

Тим не менш вона розуміє таких людей, таких журналістів, які хочуть це зробити – поєднати дві справи, адже вони випробовують усі способи змінити світ, змінити свою країну. Та коли поєднувати це, то одного дня журналістика – найбільш правильний спосіб вплинути на щось, а коли відбуваються вибори, то треба брати участь і в цьому. Зрештою, на думку Віри, краще не «змішувати» їх.

Наталія Гусарук
переглядів: 1433

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 16.11.2018
<a href='/Info/?id=96306' >У Рівному за рік народилося більше сотні "нетерплячок" [ВІДЕО]</a>

У Рівному за рік народилося більше сотні "нетерплячок" [ВІДЕО] (переглядів: 94)

Малюки нетерплячки, поспішайки і ранні пташки, так називають немовлят, які завчасно народилися. 17 листопада всесвітній день передчасно народжених дітей. Таких малюків щороку народжується декілька тисяч.
// 16.11.2018
<a href='/Info/?id=96303' >До дня телебачення: з чого починав "Рівне 1" [ВІДЕО]</a>

До дня телебачення: з чого починав "Рівне 1" [ВІДЕО] (переглядів: 55)

16 листопада в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення і зв'язку.
// 16.11.2018
<a href='/Info/?id=96295' >Виявили носіїв інфекції, від якої померла молода вчителька</a>

Виявили носіїв інфекції, від якої померла молода вчителька (переглядів: 554)

Четверо учнів рівненської школи №23 є носіями менінгококової інфекції. Їх направили на огляд до інфекціоніста.
// 16.11.2018
<a href='/Info/?id=96300' >У Рівному на шиномонтажах ажіотаж. Водії перевзувають автомобілі [ВІДЕО]</a>

У Рівному на шиномонтажах ажіотаж. Водії перевзувають автомобілі [ВІДЕО] (переглядів: 192)

Малюки нетерплячки, поспішайки і ранні пташки, так називають немовлят, які завчасно народилися. 17 листопада всесвітній день передчасно народжених дітей. Таких малюків щороку народжується декілька тисяч.