Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Проекти / Архів / Блоги /
// 04.12.2009

Скромна чарівність прагматичності видатних

  Скромна чарівність прагматичності видатних Ці люди не намагаються завоювати прихильність всіх. Вони в запалі не добираються слів, лаються їх наплювати на високі ідеали, інтелігентів та політику. Їм не потрібна слава. Їх не здивуєш. Часи змінюються, але не вони. В той час як інші пливуть проти течії, хто за, - вони цю течію спрямовують. 

 Вони не хочуть зробити інших кращими, вони просто змінюють світ. Вони знають як. Поспішають… Знають на все не вистачить часу скільки не живи. Не вистачить часу бути з усіма чуйними та лагідними. Кому потрібен обман. Життя – сувора штука! Але справедлива. Принаймні вони її такою роблять. 
Слухаю записи пісень Володимира Висоцького. Мимовільно пригадую покійного мера Рівного Віктора Чайку. Це була його музика, то був його час. Людина-феномен, людина-результат. Чи хотів він стати відомим та популярним? Мабуть, що ні. Нікому не нав’язувався і не догоджав. Не заглядав рівнянам до рота, не вчив як жити і з ким дружити. Навіть навпаки розмовляв та вів справи максимально коротко, жорстко та ефективно. Так як йому було вигідно. 
Він і приблизно не нагадував доброго дядечка. Його багато в чому постійно звинувачували і провокували колеги та політики. А рівняни? Чи любили вони Чайку? Його портретів і ініціалів ніколи не носили, на демонстрації в його підтримку не виходили… Може й не любили сліпою фанатичною любов’ю. Не хотів він цього. Вони просто жили своїм життям і обирали його мером абсолютною більшістю голосів тричі поспіль. І хто знає якби життя Віктора Анатолійовича не обірвалось чи не побачили ми повторення цієї історії і вчетверте. Чому? Чим підкупав їх теперішній учасник рейтингу «ТОП-20: Найвпливовіші рівняни»? Та нічим. Він взагалі на це не звертав на це уваги. Просто робив свою роботу, працював на результат, і змушував, так, змушував робити це інших. Знав ціну собі, ї складав її іншим. Пам’ятав і нагадував всім, що він лише простий шофер, двірник, будівельник. Ні не митець і не філософ, - творець. Творець потрібних для людей речей, а не футуристичного непотребу. Будівник. Готовий, як звичайний робітник, встає спозаранку і працює до пізньої ночі. Та все ж знаходив час підняти голову і поглянути що там на горизонті. 
Часи вимагаюсь нових лідерів? В теперішній Україні можуть вижити тільки гнучкі керівники? – Нісенітниці. Серед видатних часто згадують князів Острозьких. Якими вони були б в наш час? Милими інтелігентами?  Господарниками будівниками шкіл і храмів, – це так. А може миловидним політиканами-сучасниками - здатними в будь-яке місце без мила… Хоч хтось в це вірить? Чи був би Чайка в їх часи князем? А хто ж іще. Можна зводити дискусії і аналогію до безкінечності. Але залишається лише одне – не важливо де і коли ти живеш. Важливо – залізна воля, тверді переконання і внутрішній стержень, бажання і вміння змінювати світ навколо себе на краще і собі і людям. Бути суворим, заклопотаним, не намагатися годити всім. Суворим, але справедливим. Виховуватись самому і виховувати інших. А вони зрозуміють і помітять, полюблять… коли втратять. Головне ж бо не слова і стосунки, а справи. 
переглядів: 6025 / коментарів: 29

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі
сторiнки: попередня  1  2

avatar
04.12.09 16:59 Й.Цукен пише:
А я вижу - творчество Юры Дюга пользуется популярностью... Аффтар, пеши исчо.

avatar
04.12.09 17:21 Анонім пише:
ААААААААААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!
дюг рулить!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
РЕАЛЬНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
НЕ СЛУХАЙ НІКОГО - ПИШИ ІЩО, ЗАЧОТІЩЕ ТОБІ

avatar
04.12.09 17:26 Дюгу пише:
От вона-СЛАВА!!!! Нарешті!!!!!

avatar
04.12.09 18:28 дюг пише:
я не ображаюсь. Я в доктора філологічних наук не набиваюсь.

avatar
07.12.09 12:37 дюгу пише:
Знаємо,ти- механік....Аксіомою є те, що журналіст має писати без граматичних помилок, викладати інформацію об"єктивно, та не упереджено.Тут, ти порушив, ці, базові, принципи. На ток-шоу з Зарічнюком, ти, дотримувався, цих ,принципів.Тому,воно, і мало, реальний , успіх, і було, дуже, рейтингове. Можеш, якщо-захочеш.....

avatar
07.12.09 13:44 яяя пише:
Такий він, наш Юра, - може!!!

avatar
09.12.09 00:07 Дюг пише:
Для розумників і філологів. Роблю так як важаю за потрібне. Не подобається не читайте! :) як каже народна приказка "Не любо - не слушай, а врать не мешай.

avatar
10.12.09 16:50 Дюгу пише:
Брехати-не дозволимо! Біблія забороняє.....

avatar
11.12.09 22:50 Дюг пише:
Добре. Біблія то да. біблія то святе

сторiнки: попередня  1  2


Інші публікації у розділі:

// 30.06.2010
<a href='/Info/?id=7116' >"Ліквідація" – такі да, серіал про складний поствоєнний час</a>

"Ліквідація" – такі да, серіал про складний поствоєнний час (переглядів: 3017 / коментарів: 5)

Вчора в чергове поринув у вир військвих й поствійськових серіалів. Так сталось, що до цього часу його зовсім не бачив. Не спішіть мене судити. Всі серії в мене на жорсткому диску, тому неодмінно після роботи буде чим зайнятися.
// 28.06.2010
<a href='/Info/?id=7087' >Закохатись в Кам`янець, або як «контакт» мене врятував</a>

Закохатись в Кам`янець, або як «контакт» мене врятував (переглядів: 5895 / коментарів: 4)

Два тижні тому по дорозі у відпустку на селі вирішив віддати славетний  Кам’янець Подільський. Хочете поїздку без графіка і турфірми? Спитайте мене як. У підсумку – нові та старі друзі, зброя та автостоп…
// 19.06.2010
<a href='/Info/?id=7006' >Не вчіть молодь жити, а допоможіть матеріально</a>

Не вчіть молодь жити, а допоможіть матеріально (переглядів: 3379 / коментарів: 15)

Гряде черговий день молоді… А з молоддю у наших владців, як з ветеранами. Навіть гірше, перед ветеранами хоч роблять вигляд що в безмежному боргу. А молодь «пока не стареет душой». Про неї ще буде коли подумати. Мо` поки й самі не стануть ветеранами. А тим часом молодим і дерким – форуми та копійчані програми. Та велике питання: «Молоді, скажіть що в хочете робити, а ми допоможем?». І глухар. Та собі спочатку поможіть, керівники. 


// 07.02.2010

Блог Юрія Дюга переїхав (переглядів: 3047)

Відновив роботу блог Юрія Дюга.  Якщо раніше він працював на сайті телекалалу "Рівне 1" то тепер прочитати публікації автора можна на сайті gazeta.rv.ua.