Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Проекти / Архів /

Рівненщина відзначає ювілей - 70 років

Рівненщина відзначає ювілей - 70 років 4 грудня Рівненська область святкує ювілей - 70 років. Саме до цієї знаменної дати ми створили новий розділ "Рівненщині - 70", де ви зможете знайти унікальні відео рідного краю - від аматорського до професійного.

У цьому розділі незабаром буде розміщено документальний фільм "Рівненщині – 70". У 20-хвилинній стрічці використано чимало історичних документів, фотографій, матеріалів тогочасної преси, а також коментарі краєзнавців, істориків, працівників державного архіву.
Ми будемо раді співпраці з вами - нашими користувачами. Якщо ви маєте відео про Рівненщину – надсилайте його нам. Адже ми прагнемо, із вашою допомогою, створити "Унікальну Рівненщину".

Як надіслати відео:
1) Завантантажити на youtube.com і залишити посилання на відео за допомогою форми коментування, не забувши при цьому вказати своє ім'я та електронну пошту.
2) Принести нам в редакцію за адресою: м.Рівне, вул.Д.Галицького, 19, 7 поверх для Мар'яни Прищепи або Юрія Дюга.


Відео від "Рівне 1":
Свято-Троїцький чоловічий монастир (с.Межиріч Острозького району)
Замок князів Любомирських (м.Дубно)
Корецький Свято-Троїцький жіночий монастир
Замок князів Острозьких (м.Острог)
Фільм про Тараканівський форт (Дубенський район)
Вузькоколійна залізниця “Антонівка-Зарічне” (Володимирецький-Зарічненський райони)
Берестечко — козацька слава
Зарічне — окраса українського Полісся
Цікаве та незвичне на Рівненщині
Скарбниця історії - Дубенський замок

Дивіться також:
Рівне з супутника
Карта Рівного
Проект "Рівненщина від А до Я"

переглядів: 13369 / коментарів: 7

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі

avatar
04.12.09 11:56 Богдан пише:
Поздоровляю рівнян зі святом!
Вивчайте свою історію в глибину, бо вона є бездонною! Саме з наших місць словяни розішлися і заселили Балкани і Великоросію. Тільки у нас слов"янські поселення нараховують тисячі років історії. Розійшлись ми не тому, що не любили наш край, а так політична ситуація того часу склалась.
Був тут в Москві в Історичому музеї на Червоній площі. Там дати заселення нами теперішньої Великої Росії вказані. І назви рідні розсіяні: Дорогобуж, Білів... Серед фінських: Москва, Твер, Кострома.
Почитайте про це, буде час.

avatar
04.12.09 12:08 959 пише:
Вчора,на прес-клубі, Б.Прищепа розповідав про те, що, наш край, заселений, дуже, давно.трипільську кераміку знаходили,і знаходять, на Рівненщині. Шкода, що версія про Суренж, який, був, за територією, більший від, СУЧАСНОГ, Рівного, не має розвитку....

avatar
04.12.09 12:59 server пише:
Виложили би точну карту Рівненського району з назвою старих і нових вулиць а то за 70 років багато чого накрутили тепер нічого незрозуміло.
А місто Рівне вітаю ! ! !

avatar
04.12.09 13:58 to server пише:
Як,ти, собі, уявляєш, карту ,всього, Рівненського району, з вулицями?

avatar
04.12.09 17:01 Богдан пише:
Надзвичайно цікаво слідкувати за нашою славною історією. Наберіть в Гуглі "розселення слов"янських племен в першому тисячолітті".
Можна почитати і про наші "троянові шляхи" в Візантію - аж до Афін. І про мандри на північ. Річка Припять була 1500 років тому кордоном між словянами і литовським племенем голядь, що жило від Прусії через Брест аж до Москви. А вже за пралитовськими землями лежалиугро-фінські, де ми заснували Новгород. Є в Новгородчині і місто Волинь і місто Холм!
І дали ми тим чужим народам свій закон і свою мову. І перетворились вони в молодших братів наших, білорусів і росіян. Як писав Ключевський, намазали ми чужі кусні хліба своїм маслом!
Так що святкуйте 70-ліття.
І не тільки.
Бо 70 років - то вік людей.
Тисяча років - вік героїв билин.

avatar
04.12.09 17:12 to Богдан пише:
Німці проаналізували свої казки про далеку бурштинову країну, серед боліт і лісів, і визначили, що це-Рівненщина!!!! Ну а те, що товари з Рівненщини продавались через порт Данціг(Гданськ), ще в середньовіччі-історичний факт!!! Наші князі Гольшанські брали участь в Грюнвальдській битві-факт!!!До нас експортувалось грецьке вино, в амфорах -факт!!!Просто,не всі знають про це....Та й, не хочуть знати.На жаль.

avatar
04.12.09 20:28 Богдан пише:
Журналісти, зокрема, винні. Навіть на шановному каналі Рівне-1 багато важливих для українців подій чомусь подається під космополітичним відстороненим соусом, типу: "Проєзжая станцію Ровно у мєня упала шляпа."
У Герберта Уельса запитали, чому його син знає іноземні мови, а він - ні. На що фантаст точно відповів: "Тому що у мого сина батько - джентльмен, а у мене - ні." Мабуть, потрібно дочекатись, коли в масмедії вже прийдуть не діти совків, а діти вже джентльменів...
Тоді й отримаємо інтерес до відмінних від наявних в ефірі інтересів...Інші публікації у розділі:

// 10.12.2009

Документальний фільм «Рівненщині – 70» (переглядів: 6566 / коментарів: 9)

В ефірі телеканалу «Рівне 1» вийшов документальний фільм «Рівненщині – 70» з нагоди утворення Рівненської області.
<a href='/Info/?id=4237' >Берестечко — козацька слава</a>

Берестечко — козацька слава (переглядів: 5193)

Мабуть, немає в Україні місць таких трагічних і героїчних водночас, як село Пляшева Рівненської області. Битва під Берестечком – одна з визначних битв у ході Визвольної війни українського народу. Перший місцевий телеканал "Рівне 1" запрошує вас у мандрівку по героїчним сторінках історії нашого козацтва.
<a href='/Info/?id=4235' >Зарічне — окраса українського Полісся</a>

Зарічне — окраса українського Полісся (переглядів: 7210)

Зарічне - край річок, лісів, людей зі щирою душею та відомого на весь світ поліського фольклору. Подорож до гостинного краю - разом із Першим місцевим.
<a href='/Info/?id=4234' >Цікаве та незвичне на Рівненщині</a>

Цікаве та незвичне на Рівненщині (переглядів: 6779)

Цікаві люди та незвичні явища на Рівненщині. Що спільного між католицьким жіночим монастирем сестер "Ордену босих кармеліток" та Дубенським міжрайонним онкодиспансером.