Зазвичай, ніяке свято не перевершить Новий рік по веселощах і радості. Це день чаклунства, день, коли загадуються бажання і збуваються надії. Проте в передноворічні дні і новорічні свята є свої заборони. Дотримуйтеся декількох порад і тоді цього року у Вас не буде проблем! Отже, яких вчинків не можна робити в Новий рік?

1. Протягом тижня до Нового року не слід використовувати нові речі. Новий одяг і аксесуари одягніть в новорічну ніч!

2. Напередодні Нового року, щоб позбавитися від старих проблем не варто пришивати гудзики. Не віддавайте взуття в ремонт, інакше наступного року не буде нового. Щоб в році, що настає, зробити великі покупки, не купуйте дрібні промтовари. Подарунки звичайно не в рахунок.

3. Загадуючи бажання в Новий рік, приберіть частинку"не". Наприклад: замість "не хворіти" пишіть "бути здоровою". Побажання слід написати і спалити, попіл висипати в шампанське і випити доки б'ють куранти.

4. Не святкуйте Новий рік в чисто жіночій компанії. Якщо все ж цього не уникнути, то сходіть у гості в будинок, де живе чоловік або ж погладьте по голові домашнього вихованця чоловічої статі. Постарайтеся, щоб першим з настанням Нового року Вас привітав чоловік.

5. Накриваючи стіл для новорічної ночі, ні в якому разі не готуйте тварин, які задкують назад : раки, краби, омари. Інакше в році, що настає, повернуться усі старі проблеми.

6. Після Нового року прикмети так само дуже важливі, наприклад, щоб не накликати збитки і втрати, 1 січня не можна підмітати і викидати сміття. Не робіть важку роботу, інакше, так і "оратимете" упродовж усього року.Так само 1 січня не можна сваритися, а то увесь рік пройде в скандалах. Напередодні православного Різдва не можна до першої зірки їсти і прибирати. Ні в якому разі не можна брехати і лаятися в Різдво.

7. У період з 31 грудня по 19 січня не беріть і не давайте нічого у борг, а інакше ризикуєте увесь рік потребувати. З тих же причин не зустрічайте Новий рік з порожніми руками, покладіть в кишеню або взуття будь- яку купюру. 18 січня – напередодні Хрещення не їжте до того часу, поки в церквах не освятять воду. Принісши додому освячену воду не можна відливати її або віддавати іншим людям, щоб не йшла благодать з вашого будинку.