Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /

// 04.06.2008

Чутки про порушення в роботі атомних станцій розвіяв генеральний директор ХАЕС Микола Панащенко

Чутки про порушення в роботі атомних станцій розвіяв генеральний директор ХАЕС Микола Панащенко Чутки про порушення в роботі атомних станцій розвіяв сьогодні і генеральний директор ХАЕС Микола Панащенко. Він запевнив, викиду радіації та пожеж на Хмельницькій та інших атомних України не було. Також він розповів, що з 19 червня перший енергоблок ХАЕС зупиняють на плановий капітальний ремонт.

За минулу добу Хмельниці атомники виробила на 3 відсотки електроенергії менше ніж зазвичай. Це пов"язано із майбутньою зупинкою першого енергоблока. Тим часом усі атомні станції України працюють у звичному режимі, і підстав для будь-яких розмов про збої у роботі українських електростанції немає, запевняють енергетики.

Підтвердили слова керманича енергетичного гіганта і працівники Міністерства надзвичайних ситуацій. Кажуть, не розуміють кому вигідно створювати щороку влітку ажіотаж навколо роботи атомних станцій.

Помічник санітарного лікаря Нетішинської санепідемстанції Лариса Недашківська переконує, людям хвилюватися не варти. Рівень радіації в центрі Нетішина в нормі.

Щоб розвіяти чутки про шкідливі викиди мешканці Нетішина просять атомників встановити в центрі міста електроний покажник радіації. Переконують, він їх заспокоїть. Щоправда директор Микола Панащенко, пояснює наразі це неможливо, адже не всі громадяни обізнані зі специфікою його роботи.

Ярослав Кухаренко, Юрій Кобів, Новини Рівного.
переглядів: 5761 / коментарів: 1

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі

avatar
27.09.08 11:57 kymeee пише:
Щоправда директор Микола Панащенко, пояснює наразі це неможливо, адже не всі громадяни обізнані зі специфікою його роботи.
Ги-ги, прикольна остання фраза. Людей взагалі за лохів тримають, чи може щось викидалось все-таки, і не дай боже, щоб хтось щось дізнався.Інші публікації у розділі:

// 16.11.2018
<a href='/Info/?id=96306' >У Рівному за рік народилося більше сотні "нетерплячок" [ВІДЕО]</a>

У Рівному за рік народилося більше сотні "нетерплячок" [ВІДЕО] (переглядів: 107)

Малюки нетерплячки, поспішайки і ранні пташки, так називають немовлят, які завчасно народилися. 17 листопада всесвітній день передчасно народжених дітей. Таких малюків щороку народжується декілька тисяч.
// 16.11.2018
<a href='/Info/?id=96303' >До дня телебачення: з чого починав "Рівне 1" [ВІДЕО]</a>

До дня телебачення: з чого починав "Рівне 1" [ВІДЕО] (переглядів: 64)

16 листопада в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення і зв'язку.
// 16.11.2018
<a href='/Info/?id=96295' >Виявили носіїв інфекції, від якої померла молода вчителька</a>

Виявили носіїв інфекції, від якої померла молода вчителька (переглядів: 637)

Четверо учнів рівненської школи №23 є носіями менінгококової інфекції. Їх направили на огляд до інфекціоніста.
// 16.11.2018
<a href='/Info/?id=96300' >У Рівному на шиномонтажах ажіотаж. Водії перевзувають автомобілі [ВІДЕО]</a>

У Рівному на шиномонтажах ажіотаж. Водії перевзувають автомобілі [ВІДЕО] (переглядів: 221)

Малюки нетерплячки, поспішайки і ранні пташки, так називають немовлят, які завчасно народилися. 17 листопада всесвітній день передчасно народжених дітей. Таких малюків щороку народжується декілька тисяч.