Рівненський "Кардинал" зіграв передостанній тур в чемпіонаті "Екстра-ліги" на виїзді проти луганського "ЛТК".

У «Кардинала» на виїзному матчі було одне бажання - перемогти. У луганчан цілі були аналогічні. Тим більше бажання в них було реабілітуватися і за поразку в Рівному. Кардинал матч розпочав активно. Втім як раз рівняни перші пропустили на 8-й хвилині. Це на грі особливо не позначилось. Трохи отямившись рівняни скоро знову пішли в бій. Але вже на 15й хвилині «Кардиналу» забили вдруге. Далі він пішов відігруватися і за дві хвилини до перерви рахунок був вже 2-1. Втім радіти нашій команді довелось недовго. За кілька десятків секунд ЛТК забиває втретє. На перерву команди пішли з рахунком 3-1 на користь Луганська. Після перерви Кардинал рішуче пішов в бій аби відігратися. На поле повернувся Сергій Піддубний, який все таки вийшов на майданчик. Команди обмінювалися гострими атаками. І аж на 32-й хвилині рівняни забивають з штрафного і рахунок 3-2. Далі майже за три хвилини до свистка «Кардинал» виходить з п’ятим польовим. Це ні до чого доброго не привело. «Кардинал» пропустив вчетверте за матч, а сам забити не зміг. У підсумку 4-2 і поразка рівнян. Останній же матч в сезоні і на домашньому майданчику «Кардинал» проведе 3-го травня проти львівської «Енергії».