Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /


// 03.04.2014

теги: проїзд, транспорт, вартість, рентабельність, маршрут

На окремі міжміські та міжобласні маршрути Рівного підняли тарифи

На окремі міжміські та міжобласні маршрути Рівного підняли тарифи Пасажири маршруток Рівненщини отримали черговий сюрприз – проїзд у деяких напрямках суттєво подорожчав. Дорогий бензин - головна причина збільшення ціни за проїзд.

Лариса у Рівне навідується досить часто, приїздить до родичів. Каже, що проїзд з Корця до Рівного подорожчав на дві гривні. Але вже не дивується, адже останнім часом ціни зросли на все.

Ціни перевізники підняли через стрімке подорожчання бензину, запевнили водії. Хоча дехто поки ціни на проїзд не піднімав.

На міжміські та міжобласні маршрути тарифи встановлюють самі підприємці, розповіли в контролюючій установі Рівне-ПАС. Але існує сітка тарифів затверджена в Рівненській області, згідно з нею вартість проїзду одного кілометру не має перевищувати 28 копійок.

Білети на автостанціях продають згідно з таблицями вартості, які надають перевізники. На даний момент в Рівному працює близько 400 перевізників, повідомив голова РІВНЕ-ПАС , Микола Сисюк. За його словами від деяких вже надішли нові тарифи.

В середньому ціна зросла на 15%. Хоча деякі перевізники, каже, самостійно підняли тарифи, але ще не подали їх адміністрації.

Анастасія Кучеренко, Ігор Прокопчук
переглядів: 2899

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91869' >Як визначити, хто з рівненських продавців торгує домашнім, а хто - перекупом? [ВІДЕО]</a>

Як визначити, хто з рівненських продавців торгує домашнім, а хто - перекупом? [ВІДЕО] (переглядів: 512)

А ви довіряєте продавцям, у яких купуєте продукти харчування? А ви впевнені у тому, що вас не обманули і продали свіже та якісне?
// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91868' >Дурдом, ЛГБТ і прокурор "для краси": Рівнерада засідала і вирішувала  [ВІДЕО]</a>

Дурдом, ЛГБТ і прокурор "для краси": Рівнерада засідала і вирішувала [ВІДЕО] (переглядів: 171)

Міська рада програла в суді 8 мільйонів гривень, депутати проти нетрадиційного виховання дітей у школах і чому дідуся із сесії Рівнеради виганяв міський голова та кликав охорону - дивіться у сюжеті.
// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91865' >Які традиції у рівненських рідновірів на день літнього сонцестояння? [ВІДЕО]</a>

Які традиції у рівненських рідновірів на день літнього сонцестояння? [ВІДЕО] (переглядів: 769)

Сьогодні, 21 червня, день літнього сонцестояння. Він належить до язичницьких свят. Для наших предків воно означало найвищий розквіт усіх сил природи. Цього дня вони стрибали через вогонь, плели вінки, а також просили для себе гарної долі. Хоч не усі традиції цього свята дожили до сьогоднення, та нашим журналістам вдалось відшукати найцікавіше.
// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91862' >Куди рівняни вирушають у відпустку та скільки це коштує? [ВІДЕО]</a>

Куди рівняни вирушають у відпустку та скільки це коштує? [ВІДЕО] (переглядів: 146)

Сезон відпусток у розпалі. Відтак рівняни вирушають на відпочинок. Одні обирають морський бриз за кордоном інші гори та ліси на теренах України. Ціни різні втім цьогоріч доступні кажуть туроператори.