Cпецпроект rivne1.tv

Весільний переполох

// 10.08.2009

Викуп нареченої

Викуп нареченої Нарешті настав цей радісний день! За давньою традицією, перед тим як обвінчатися, наречений мусить викупити свою кохану. Але, як правило, розрахуватися він повинен не грішми, хоча й таке буває, а продемонструвати свої здібності...

Взагалі, сценарій цього обряду розробляють напередодні наречена з дружкою та іншими дівчатами. І тут все залежить, насамперед, від їхньої фантазії. При цьому слід пам’ятати, що чим веселіші і цікавіші конкурси будуть запропоновані нареченому та його дружку, тим більше приємних спогадів залишиться про весілля. Варто врахувати, що, якщо майбутній чоловік не має слуху, то не варто його примушувати співати. Бо зіпсований настрій ні до чого доброго не приведе. Але нареченому теж слід приготуватися. Запастися дрібними монетами, цукерками, шампанським і навіть горілкою. Про це треба подбати заздалегідь. Так як до торгу можуть приєднатися, особливо на вулиці, сусіди та інші знайомі нареченої. Непогано було б, якби хтось із старших сватів спостерігав за цим процесом і корегував дії. Бо буває й так, що нареченого протримають на всіх дверях по пів години, а потім молодята не встигають до церкви.
Окрім конкурсів можна також збивати нареченого з пантелику. Наприклад, скільки літер в імені майбутньої жінки. Відповідь, як правило, правильна. Але якщо наречена Іра, то літер може бути як три, так і п’ять (повне Ірина). От і повідомте, що мабуть не в ті двері потрапив наречений або запропонуйте краще познайомитись, правда, вже після весілля.
Перевірите пам'ять молодого. Напишіть важливі дати - коли познайомилися, день народження нареченої, можна й нареченого (в такій ситуації, саме це запитання заганяє його в глухий кут), коли відбулося сватання, чи подали заяву про одруження та інші на Ваш вибір. Папери з цими датами розкладають на східцях або по одному на кожний крок видають нареченому. Дуже часто при викупі пропонують сказати ті слова, якими він буде називати свою кохану після весілля. Для цього йому дають яблуко, в яке встромлено дуже багато сірників. І слова потрібно казати до тих пір, поки не знайде короткого. Є і такі завдання, коли дружкові прийдеться постаратися. Виготовляється декілька сердечок, на яких є написи, що стало причиною весілля – розрахунок, домовленість батьків, очікування дитини, кохання. Сердечко з останнім написом кладеться на найвищу сходинку. Наречений повинен потрапити на неї, не наступаючи на інші. Ось тут на допомогу повинен прийти найкращий друг і віднести його на руках. Ось і двері в квартиру. Але тут знову може трапитись завдання. Ключ знаходиться в середині повітряної кульки. Їх декілька. Якщо з першого разу не вгадав, то можна і плату у вигляді дрібних монет взяти. Попросіть нареченого намалювати кохану, а перед цим запросіть бабусю-сусідку. Потім можна повідомити, що це вона зображена на портреті. Запропонуйте майбутньому чоловіку знайти свою наречену серед великої кількості дитячих фотографій. Буде дуже добре, якщо до цього він саме таке фото не бачив. Є така приказка – з яким лицем пити, з таким и жити. В три стакани наливають кислу солодку та солону воду. Не дивлячись не те, яку воду обрав, треба мужньо випити її з сяючим обличчям.
Милі, ніжні, чарівні наречені! Обираючи сценарій викупу пам’ятайте, що виконувати його буде Ваш коханий. Не треба його дуже сильно перевантажувати завданнями. Він обов’язково всі їх виконає, але у вас попереду ще дуже відповідальна мить і напружений день. Постарайтеся організувати все так, щоб кожна із сторін змогла пишатися собою, а спогади залишились тільки світлі. Ви, як ніхто інший знаєте можливості і вміння майбутнього чоловіка. Виходячи з них і складайте веселий сценарій. Постарайтеся не перевантажувати його конкурсами, бо це дуже швидко набридне всім. Як правило, дві треті всього викупу проводить дружка. Якщо ж Ви запросили тамаду, то підкажіть їй чого треба уникати, а на що звернути увагу. Налаштовуйтеся тільки на позитив, не треба маленькі негаразди приймати близько до серця. У Вас все вийде так як заплановано, і набагато краще, ніж на всіх попередніх весіллях!
весільний портал "Гірко"
переглядів: 21261 / коментарів: 1

   список   


Інші публікації у розділі:

// 19.01.2015
<a href='/Info/?id=43460' >Весілля у італійському стилі: вишуканість, розкіш та свіжість [ФОТО]</a>

Весілля у італійському стилі: вишуканість, розкіш та свіжість [ФОТО] (переглядів: 207)

Країна Італія - божественно красива і яскрава, наповнена історичними подіями і незабутнім колоритом, батьківщина сицилійської мафії і пасти, країна щастя, веселощів і, звичайно ж, кохання! Саме тут у маленькому містечку Позітано зіграли своє весілля Анджело та Лінса.
// 17.01.2015
<a href='/Info/?id=43036' >"Виходь за мене!" Як оригінально зробити пропозицію коханій. Частина 8</a>

"Виходь за мене!" Як оригінально зробити пропозицію коханій. Частина 8 (переглядів: 372)

"Ти вийдеш за мене заміж?" - на перший погляд таке просте питання, але як важко його задати. Створення сім'ї - дуже важливе рішення для кожної пари і, звичайно ж, всім хочеться, щоб цей момент запам'ятався надовго. Як підготуватися до пропозиції?
// 15.01.2015
<a href='/Info/?id=43032' >"Виходь за мене!" Як оригінально зробити пропозицію коханій. Частина 7</a>

"Виходь за мене!" Як оригінально зробити пропозицію коханій. Частина 7 (переглядів: 201)

«Як мене покличуть заміж?» - це якраз те питання, на якие не раз відповідали дівчата самі собі в думках, згадуючи казки, серіали і пригоди своїх улюблених романтичних героїнь.
// 14.01.2015
<a href='/Info/?id=43030' >Яким має бути виїзне весілля? [+ФОТО]</a>

Яким має бути виїзне весілля? [+ФОТО] (переглядів: 306)

Виїзна церемонія останнім часом набула великої популярності серед наречених. Індивідуальний сценарій, весільна арка, пелюстки троянд, весільний марш – все це залишиться в пам’яті не лише молодят, але й всіх присутніх на весіллі.


Коментарі

avatar
23.09.09 00:12 манюнька пише:
конкурси - це, звичайно, прикольно, але з власного досвіду дружки можу сказати, що часу на них майже ніколи не вистачає. Тому найліпший варіант-"домовитись" з МОЛОДИМ "по-доброму"на перед=)))))
Щоб побачити форму для коментування, нажміть на іконку своєї соцмережі

Вконтакте   Facebook   Однокласникиwww.ogo.ua  Оголошення Рівного  khomko.rv.ua  НAM - Незалежна Асоціація мовників