Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 05.03.2014

теги: тариф, вода

У Рівному вода невдовзі стане дорожчою вдвічі

У Рівному вода невдовзі стане дорожчою вдвічі Здорожчання води майже удвічі неминуче. Постійні депутатські комісії облради підтримали звернення до Нацкомісії з регулювання цін, аби повноваження віддали на місця. Адже нині підприємство Рівнеоблводоканал потопає у борговій ямі, зі збитками у 140 мільйонів гривень. Як керівник шукає шляхи вирішення проблеми.

Керівник Рівнеоблводоканалу Андрій Карауш запропонував відмінити пільги споживачам здолбунівського та Гощанського районів. Через забір води підприємством з цих районів там утворилася вирва, тому людям свого часу обіцяли пільги. Нині Нацкомісія, яка регулює тарифи, подібні пільги для таких споживачів не передбачила, тому підприємство зазнає збитків.

Після тривалих суперечок, депутати керівнику відмовили. Коли воду у людей забирали, їм гарантували пільги, адже у колодязях вода зникла. Ідея щодо приєднання Здолбунівводоканалу до Рівного, депутатам теж не сподобалась. Тоді, запевнив керівник, здолбунівчанам потрібно підвищити тарифи на каналізацію у 10 разів. З 66 копійок, до 6 гривень 60 копійок.

Таку пропозицію вирішили не відкидати, але поки що не підтримали. А ось до регулювання тарифів на місцях депутати готові, бо самі зможуть встановити економічно обґрунтовані тарифи.

Окремі депутати та фахівці переконані, економічні показники підприємства варто переглянути, і за можливості вивести з кризи.

Олена Семенович, Артем Лаговський
переглядів: 3222

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 20.08.2018
<a href='/Info/?id=93769' >Чому у Рівному зупинили капітальний ремонт двох великих вулиць міста? [ВІДЕО]</a>

Чому у Рівному зупинили капітальний ремонт двох великих вулиць міста? [ВІДЕО] (переглядів: 415)

Відремонтованої дороги на двох великих вулицях Рівного, ще тривалий час не буде. Мова йде про капітальний ремонт на Романа Шухевича та Макарова. Адже днями начальник обласного управління ДАБІ, видав припис, щодо призупинення робіт.
// 20.08.2018
<a href='/Info/?id=93767' >Чехи об'їздили увесь світ - заїхали і в Рівне [ВІДЕО]</a>

Чехи об'їздили увесь світ - заїхали і в Рівне [ВІДЕО] (переглядів: 184)

Декілька років в дорозі на колесах. Все для того,аби побачити світ. На таку авантюру насмілилися мандрівники із Чехії. Вони вже об'їхали на раритетних машинах майже весь світ. Завітали і в Україну, зокрема в Рівне.
// 20.08.2018
<a href='/Info/?id=93765' > У яких класах навчатимуться першачки Рівного? [ВІДЕО]</a>

У яких класах навчатимуться першачки Рівного? [ВІДЕО] (переглядів: 382)

Навчатися по-новому. З першого вересня першокласники всієї України сядуть за одномісні парти та навчатимуться за новою системою. А ще замість звичних рядів столів у кабінетах створюють тематичні простори, які допомагатимуть адаптуватися до нового шкільного життя.
// 20.08.2018
<a href='/Info/?id=93762' >Щоб було чисто: як у Рівному працюють двірники [ВІДЕО]</a>

Щоб було чисто: як у Рівному працюють двірники [ВІДЕО] (переглядів: 210)

Їхня робота складна, часто невдячна і брудна. Мова йде про двірників, які щоранку чепурять наше місто. Коли РІВНЕ ще спить - вони вже на вулицях: чи то сніг, дощ чи град.