Основна складність виникне при отриманні насіння, так як воно досить дрібне. Беремо стиглий плід, акуратно ложкою збираємо його м’якоть, викладаємо на марлю, складену в декілька шарів і промиваємо під проточною водою. Потім отримане насіння просушуємо на папері протягом двох-трьох годин. А тепер потрібно провести ще одну цікаву процедуру, що називають стратифікацією або загартовуванням холодом (іншими словами створення штучної зими). Беремо вологий пісок, викладаємо туди насіння і поміщаємо ємність наприклад в холодильник (температура повинна бути до -5 градусів) і утримуємо в такому режимі два-три тижні. Потім дістаємо ємність і ставимо у тепле приміщення, накриваємо зверху склом або поліетиленовою плівкою і чекаємо проростання насіння. Насіння зазвичай проростають через один-два тижні. Садити насіння краще всього навесні (березень-травень). Підрослі сіянці краще пересадити в суміш із звичайної землі з саду і піску. Ківі виростає у вигляді ліани, але добре піддається формуванню і йому можна надати форму пухнастого кущика.

Рослина досить невибаглива. Основна запорука успіху вирощування ківі, як втім і інших екзотів: влітку – тепло, світло і рясний полив; взимку – прохолодне розташування (10 градусів) і мінімальний полив.

Є практика вирощування ківі в теплицях, але варто звернути увагу на грунт, він повинен бути твердим, інакше рослина загине. При правильному догляді може зростати до 30 років.

Плодоносити рослина з насіння починає вже на третій-четвертий рік. Але ківі дводомна і для отримання плодів потрібно мати жіночі і чоловічі рослини. Одна від одного вони відрізняються по вигляду квіток. Якщо це чоловіча рослина, то в квітці спостерігається безліч тичинок. У жіночої особини квітки двостатеві, в центрі квітки маточка, а навколо розташовано безліч тичинок, але пилок на них нежиттєздатний і вони відповідно не самозапилюються. При запиленні ківі комахами плоди виходять більш великими.

Ківі любить фосфорно-калійні добрива. Так як корінці чутливі і знаходяться неглибоко, то рихлити грунт потрібно з особливою обережністю.

Ось такі не хитрощі потрібно виконати, щоб виростити у будинку ківі.