Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 14.02.2014

теги: зарплата, Рівнеоблводоканал, заборгованість

Працівникам "Рівнеоблводоканалу" не платять зарплатню через низькі тарифи на воду

Працівникам "Рівнеоблводоканалу" не платять зарплатню через низькі тарифи на воду Від свавілля керівництва потужного підприємства "Рівнеоблводоканал" страждають звичайні робочі. Від серпня місяця минулого року працівники підприємства не отримують заробітної плати. Терпець урвався і люди написали колективну скаргу до прокуратури. Чому комунальне підприємство не виконує свої зобов'язання перед підлеглими ?

Рівнянин Олександр Зіньков майже 10 років працює на підприємстві Рівнеоблводоканал. Вже кілька місяців хлопець без зарплатні. Лише йому одному підприємство заборгувало близько восьми тисяч гривень. У січні Олександр разом з іншими колегами, усього 25 чоловік, написали колективну скаргу до прокуратури.

Прокуратура за фактом звернення громадян відкрила кримінальне провадження. Вже і перевірку провела.

В цілому, запевняють чиновники, підприємство успішне та стабільне. Та заборгованість усе ж є. Усе через збиткові тарифи на воду.

Володимир Новак запевнив - усе виплатять, адже на попередній сесії у бюджеті передбачили мільйон гривень на погашення заборгованості по заробітній платі. Та найгірше, бідкається, працівник Олександр Зіньков, тепер він та ще 20 його колег потрапили під скорочення. А це, переконані депутати міської ради, вже варто розцінювати як тиск на працівників. З проблемою на підприємстві знайомий і міський голова Рівного. Каже, керівництво підприємства тут ні до чого.

Поки справа робітників гуляє у вищих інстанціях, люди змушені жити за рахунок родичів.

Олена Семенович, Ігор Прокопчук, Ірина Ничипорук
переглядів: 4519 / коментарів: 7

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі

avatar
14.02.14 18:50 Анонім пише:
Новак, а скажи но, чому твій синочок їздить на БМВ х5, за які гроші він цю машину купив? Чому рік назад ТИ примусив ВОДОКАНАЛ БЕЗКОШТОВНО прокласти воду та каналізацію на фірмочку твого відприска???
По-друге: борг по зарплаті як був з вересня включно - так і залишився. Фонд зарплати - 1,5 млн грн в місяць. Виходит вже 9 мільйонів. Який там мільйон і що він покриє - це все казочки.
По-третє: причини боргової ями - не тільки занижені тарифи, а і недолуга політика двох останніх керівників - теперішнього(Карауша) та попереднього(Дзезика). В даний час іде скорочення простих роботяг, слюсарів, водіїв, натомість набирють "по блату" тупих і непотрібних "інженерів вищої категорії". Карауш за два неповних роки призначив собі чотирьох(!) заступників, і тепер їх у нього аж 5(!), не рахуючи головного інженера.
До Рівне-1: ви приїдьте на Водоканал і запитайте(анонімно), скільки заборгованість по зарплаті. Не у директора і заступників, а у простих робітників.

avatar
14.02.14 18:57 Анонім пише:
Ще одне: упевнений, що коли через тиждень-другий, коли людям увірветься терпець, зупиняться водопровідні та каналізаційні насосні.
І тоді, коли буде скандал, гроші знайдуться ВІДРАЗУ.

avatar
14.02.14 19:46 Анонім пише:
ВСЕ КЕРІВНИЦТВО ВОДОКАНАЛУ ТРЕБА ВИСЛАТИ ДО СИБІРУ ЩОБ НЕ КРАЛИ ТА ДБАЛИ ПРО ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ.

avatar
14.02.14 22:59 Володимир пише:
В такий спосіб можна довести підприємство до банкрутства,після чого віддати у
приватні руки за три гривні. Типова,старенька,перевірена часом -схема.

avatar
14.02.14 23:32 Анонім пише:
в середньому один день в місяц треба робити на заході за воду-каналізацію і ніяких льгот...

avatar
15.02.14 00:19 Анонім пише:
Боже Дай мені будь ласка! ЗА ВЕРЕСЕНЬ! АВАНС!!!

avatar
15.02.14 10:36 Захар Беркут пише:
Бог не дасть всі питання до Карауша.Інші публікації у розділі:

// 20.08.2018
<a href='/Info/?id=93769' >Чому у Рівному зупинили капітальний ремонт двох великих вулиць міста? [ВІДЕО]</a>

Чому у Рівному зупинили капітальний ремонт двох великих вулиць міста? [ВІДЕО] (переглядів: 415)

Відремонтованої дороги на двох великих вулицях Рівного, ще тривалий час не буде. Мова йде про капітальний ремонт на Романа Шухевича та Макарова. Адже днями начальник обласного управління ДАБІ, видав припис, щодо призупинення робіт.
// 20.08.2018
<a href='/Info/?id=93767' >Чехи об'їздили увесь світ - заїхали і в Рівне [ВІДЕО]</a>

Чехи об'їздили увесь світ - заїхали і в Рівне [ВІДЕО] (переглядів: 184)

Декілька років в дорозі на колесах. Все для того,аби побачити світ. На таку авантюру насмілилися мандрівники із Чехії. Вони вже об'їхали на раритетних машинах майже весь світ. Завітали і в Україну, зокрема в Рівне.
// 20.08.2018
<a href='/Info/?id=93765' > У яких класах навчатимуться першачки Рівного? [ВІДЕО]</a>

У яких класах навчатимуться першачки Рівного? [ВІДЕО] (переглядів: 382)

Навчатися по-новому. З першого вересня першокласники всієї України сядуть за одномісні парти та навчатимуться за новою системою. А ще замість звичних рядів столів у кабінетах створюють тематичні простори, які допомагатимуть адаптуватися до нового шкільного життя.
// 20.08.2018
<a href='/Info/?id=93762' >Щоб було чисто: як у Рівному працюють двірники [ВІДЕО]</a>

Щоб було чисто: як у Рівному працюють двірники [ВІДЕО] (переглядів: 210)

Їхня робота складна, часто невдячна і брудна. Мова йде про двірників, які щоранку чепурять наше місто. Коли РІВНЕ ще спить - вони вже на вулицях: чи то сніг, дощ чи град.