rivne1.tv / Новини /
// 04.12.2013

З якими результатами фінішував перший дитячий Кубок Рівненщини з шахів

З якими результатами фінішував перший дитячий Кубок Рівненщини з шахів Впродовж року діти зіграли шість турів у Здолбунові, Костополі, Кузнецовську та Березному. Відкривало і закривало змагання Рівне.

Організатори турніром залишилися задоволені. На заключний, шостий етап зібралося 26 учасників які представляли різні куточки області. Втім інтриги, хто ж таки переможе у загальному заліку не було. За тур до фіналу змагань перше місце забезпечила собі Ілона Туленіна. Завдяки вдалій грі у останньому турі срібло здобула Каріна Туленіна. А бронзу отримав Віктор Білан. Організатори пообіцяли продовжувати наступного року традицію дитячих шахових змагань на Рівненщині.

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті

Інші публікації у розділі:

// 19.07.2017
<a href='/Info/?id=83460' >Рівненський "Верес" більше не червоно-чорний?</a>

Рівненський "Верес" більше не червоно-чорний? (переглядів: 918)

Рівненський футбольний клуб "Верес" у першій грі у Прем'єр-лізі вийшов на поле у білій формі. Такого вибору кольорової гами не зрозуміли вболівальники, порівнявши оновлений вигляд команди із футболістами луцької "Волині".
<a href='/Info/?id=83459' >Кубок Чемпіонату Світу привезли рівненські лікарі-футболісти</a>

Кубок Чемпіонату Світу привезли рівненські лікарі-футболісти (переглядів: 261)

Під керівництвом рівненського дерматовенеролога українська збірна отримала срібло на Чемпіонаті Світу з футболу серед лікарів.
// 18.07.2017
<a href='/Info/?id=83426' >Юнак з Рівненщини посів третє місце на змаганнях з велосипедного туризму</a>

Юнак з Рівненщини посів третє місце на змаганнях з велосипедного туризму (переглядів: 230)

Команда Рівненської області взяла участь у Чемпіонаті України серед юніорів з пішохідного туризму та Чемпіонаті України серед юніорів з велосипедного туризму у Світловодську.
<a href='/Info/?id=83415' >На Рівненщині ветерани Афганістану та АТО грали у волейбол</a>

На Рівненщині ветерани Афганістану та АТО грали у волейбол (переглядів: 225)

На Березнівщині відбувся ювілейний ХХХ турнір з волейболу.