Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини / Новини України /

// 21.11.2013

теги: виготовлення, закордонний паспорт

Для рівнян відкрили сервісний центр, де закордонні паспорти видаватимуть швидко, але дорого

Для рівнян відкрили сервісний центр, де закордонні паспорти видаватимуть швидко, але дорого Рівне стало третім містом в Україні, після Києва та Тернополя, де з’явився сучасний паспортний сервіс від Державного комерційного підприємства "Документ". Урочисто та з освяченням його відкривали 20 листопада. Запросили перших осіб області та міста, а також столичних посадовців. На ринку України ДП "Документ" працює понад 10 років і видає громадянам документи для виїзду закордон. При цьому залишається у структурі Державної міграційної служби. Однак паспорти тут можна отримати швидше, і, відповідно, дорожче. Це і головна відмінність роботи паспортного сервісу ДП "Документ" від будь-якого українського ОВІРа.

Попит породжує пропозицію. Так сталося і на ринку видачі документів. У Рівному на одній вулиці розмістилися - управління міграційної служби та Паспортний сервіс ДП "Документ". Якщо у вас мало часу та є зайва сотня гривень - можете отримати документи для виїзду за кордон в цих стінах. А ні - ідуть у ОВІР. Саме в такі умови рівнян поставили українські чиновники.

Не значною, пообіцяли чиновники, буде плата за сервіс та комфорт.

Швидше, але дорожче у Рівному будуть видавати документи не лише дорослим, але і дітям. Для повнолітніх оформлення документації займе від тижня до місяця. Для дітей за 4-5 днів, за 2 тижні і за місяць. По завершенню виготовлення паспортів, клієнтів повідомлятимуть телефоном чи за допомогою смс. Проте поки ж сучасне комфортне приміщення паспортного сервісу лишається недоступним не лише для людей з обмеженими фінансовими можливостями, але і фізичними.

Такий центр поки працює лише в трьох містах України, але згодом філії планують відкрити не лише в усіх обласних центрах, але і районних.

переглядів: 7249 / коментарів: 2

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі

avatar
22.11.13 09:19 Анонім пише:
цікаво в який спосіб вони будуть виробляти це все так швидко коли є черга так чи інакше. Чи це працівники ОВІР будуть в першу чергу робити паспорти цим хто заплатив а інші почекають. Любі люди коли Вам будуть затримувати видачу паспорта то знайте що це не просто так, це Вас перенесли тому що хтось заплатив 60 грн в фірмі по сусідству і Ваша черга відійшла на попередню сходинку.

avatar
22.11.13 12:35 Ярослав пише:
Ага.Я там був.ПИ***СИ.В ДМС е представник паспортного сервісу і він направляе туда.А ціна не на 100 гривень більна а на 300грн.Дурять людей.Звичайно право ваше куди йти.Інші публікації у розділі:

// 09.12.2018
<a href='/Info/?id=96940' >Курс валют в Україні станом на 9 грудня</a>

Курс валют в Україні станом на 9 грудня (переглядів: 124)

Національний банк України на 9 грудня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти:
// 08.12.2018
<a href='/Info/?id=96925' >Курс валют в Україні станом на 8 грудня</a>

Курс валют в Україні станом на 8 грудня (переглядів: 156)

Національний банк України на 8 грудня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти:
// 07.12.2018
<a href='/Info/?id=96867' >Курс валют в Україні станом на 7 грудня</a>

Курс валют в Україні станом на 7 грудня (переглядів: 105)

Національний банк України на 7 грудня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти:
// 06.12.2018
<a href='/Info/?id=96833' >Курс валют в Україні станом на 6 грудня</a>

Курс валют в Україні станом на 6 грудня (переглядів: 142)

Національний банк України на 6 грудня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: