Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 30.09.2013

теги: змагання, баскетбол, Дружба

У Рівному пройшов міжнародний баскетбольний турнір «Дружба-2013»

У Рівному пройшов міжнародний баскетбольний турнір «Дружба-2013» Рівненські баскетболісти - одні з кращих. Саме це доводили місцеві спортсмени на традиційному міжнародному турнірі «Дружба». Юнацькі змагання такого рівня у місті рідкість. Окрім того, для спортсменів це була чудова нагода перевірити бойову готовність перед стартом нового сезону.

Баскетбольний турнір дружба у Рівному проходить з 1998 року. Раніше змагалися тут як дорослі спортсмени так і юнаки. Але останні кілька років турнір є виключно юнацьким. Це допомагає відкрити таланти молодих баскетболістів.

Другий рік поспіль підтримку турніру у рівному надає і найвідоміший місцевий баскетболіст Сергій Ліщук, який нині грає за Іспанську «Валенсію».

Честь Рівненщини на «Дружбі-2013» захищали дві місцеві команди. Окрім того сюди завітали гості із Львова, польського Забже та Бреста. Взагалі ж білоруські баскетболісти вже давно стали постійними учасниками «Дружби». Співпраця між спортивними школами Бреста та Рівного не обмежується лишень участю в змаганнях.

У підсумку трьох змагальних днів рівненські юнаки на турнірі завоювали срібло, натомість дівчата виступили вдаліше. Вони перемогли усіх своїх суперників і поклали до кишені золоті нагороди. Окрім того за персональні досягнення на турнірі «Дружба» нагороди отримали Влад Базилюк, Вікторія Ковалевська та Світлана Боярчук.

Віктор САМЧУК
переглядів: 1911

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 22.06.2018
<a href='/Info/?id=91887' >Рівненський юрист може стати паралімпійцем</a>

Рівненський юрист може стати паралімпійцем (переглядів: 209)

Щасливим та окриленим повернувся з Франції до України Роман НОВАК – помічник судді Рівненського апеляційного господарського суду.
// 22.06.2018
<a href='/Info/?id=91884' >Рівненська область перемогла у всесвітньому етапі Дня виклику</a>

Рівненська область перемогла у всесвітньому етапі Дня виклику (переглядів: 206)

Нещодавно комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради спільно з Відділенням Національного олімпійського комітету України в Рівненській області проводив обласний День виклику.
// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91843' >Рівненський футболіст отримуватиме стипендію Президента</a>

Рівненський футболіст отримуватиме стипендію Президента (переглядів: 145)

Срібний призер XXIII літніх Дефлімпійських ігор 2017 року з футболу Сергій Фролов з Рівного отримуватиме стипендію Президента України.
// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91833' >Рівненські баскетболісти отримали перемогу на фестивалі</a>

Рівненські баскетболісти отримали перемогу на фестивалі (переглядів: 174)

В Залізному Порту пройшов міні-фестиваль баскетболу для юнаків та дівчат 2006-2007 року народження.