Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Проекти / Архів / Блоги /
// 08.07.2013

теги: життя, стосунки, речі, люди, цінність

Де шукати загублених???

Де шукати загублених??? Скільки загублено… скільки розгублено та втрачено…. І часто – це не такі дрібниці…

Сьогодні у магазині забула окуляри. Так захопилася асортиментом одягу, що десь поклала свою річ. І не те, щоб вони були такими дорогими чи найулюбленішими, просто останнім часом я беру їх з собою найчастіше. Звикла до них. Коли отямилась, довго ходила і шукала їх крамницею. Та все марно.

Підійшла до охоронника, зобразила недалеку блондинку та лишила візитку. Через 5 хв мені зателефонували. До цього дзвінка я вже і змирилась, що буду без них. Що поки доберусь додому пилюка від авто потраплятиме мені в очі. Але хтось їх побачив і повернув. Я й не знаю, хто це був. Та дякую. Якась частинка мене сьогодні ще лишиться зі мною.

Хтось скаже, що ця історія суто дівоча. Тільки юна блондинка може радіти поверненню загублених окулярів. Та ще й писати про це блог.

Але коли ти не готова з чимось попрощатися, воно якось завжди боляче. Відпускати раптово – протиприродно. До цього процесу треба ретельно готуватися. Не губити, а відпускати. Лише так – менш боляче.

Речі рідко до нас повертаються. А люди – взагалі ніколи. Ті, що втрачені – свідомо чи ні – живуть без тебе, десь там, з іншими… І в житті не буває охоронців, або добрих людей, що знайдуть тебе і повернуть загублену людину. І загублену – ти ніколи не знайдеш під диваном чи в глибокій шухляді, або на вулиці, куди можна повернутися і підібрати втрачене… Щоб не губити – треба берегти. Потрібно бути уважнішим, та не роззявляти рота на нове в магазині. Треба бути уважним та охороняти своє щастя. Бо воно стовідсотково загубиться. І зникне. А потім проходить час – і так сумно за втраченим, а воно загублене назавжди і ніколи про тебе не згадає…
Людмила Савонькіна
переглядів: 1947 / коментарів: 1

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі

avatar
08.07.13 20:06 Прихильник пише:
Золоті слова,Людмило. Ви молодець. Респект Вам!!!Інші публікації у розділі:

// 02.11.2013
<a href='/Info/?id=27666' >Усі забили на сімейні цінності?</a>

Усі забили на сімейні цінності? (переглядів: 7674 / коментарів: 62)

Колись цю фразу у стверджувальній формі я почула від однієї людини, котру дуже поважаю... Тоді якось не чіпляла вона... Але останнім часом почала звертати увагу на те, якими гидкими та вульгарними стали стосунки чоловіків і жінок.
// 07.10.2013
<a href='/Info/?id=26611' >Кличко-Повєткін: дзеркало стосунків України і Росії</a>

Кличко-Повєткін: дзеркало стосунків України і Росії (переглядів: 2834 / коментарів: 14)

З нетерпінням чекала цього бою… Не дратувала, навіть, 2-годинна дискусія у студії та передбачення, як триватиме бій… От скажіть, для чого показувати глядачам, як може пройти бокс?.. Ну це ж не шахи, де вже визначені чи не усі існуючі комбінації….
// 02.10.2013
<a href='/Info/?id=26442' >Коли спорт не приносить користі….</a>

Коли спорт не приносить користі…. (переглядів: 1925)

Довго не могла придумати заголовку для цього блогу…. Але не в тому
проблема… 1 жовтня я мимоволі стала свідком жахливої картини. На стадіоні
«Авангард» проводилась спартакіада школярів Рівного з легкої атлетики.
// 12.07.2013
<a href='/Info/?id=24534' >Коли не працюють світлофори...</a>

Коли не працюють світлофори... (переглядів: 3176 / коментарів: 2)

Важко у такому хаосі прийняти рішення. Стояти, іти, почекати, чи пропустити ось цей ряд авто? На дорозі машини керуються правилами дорожнього руху. Але що робити, якщо ти пішохід? Ти завжди правий чи маєш чемно стояти на узбіччі і пропускати автівки?....