Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /

// 12.04.2013

теги: борг, теплопостачання, Теплотранссервіс

Найбільші суми за спожитий газ недоплачують рівненські тепловики

Найбільші суми за спожитий газ недоплачують рівненські тепловики У Рівному змінять власників теплопостачальні підприємства. Бюджетна комісія міської ради схвалила передачу акцій "Еско-Рівне" спецкомбінату. Наступним етапом може стати передача "Теплотранссервісу" в концесію приватному підприємцю. Міський голова переконаний, що тільки у такий спосіб можна врятуватися від банкрутства.

КП "Теплотранссервіс" заборгували Нафтогазу та своїм працівникам понад 83 мільйонів гривень. У боргову яму комунальне підприємство загнали збиткові тарифи.

Оскільки підприємство комунальне - платити по рахункам - міському бюджету. А грошей на це у скарбниці - катма. Місцеві чиновники знайшли варіант - віддати теплопостачальне підприємство в оренду, разом із боргами.

Передача акцій прибуткового і перспективного "Еско-Рівне" Спецкомбінату — спроба міста зберегти активи на більш, ніж 20 мільйонів гривень. Нині 48 відсотків акцій "Еско - Рівне" по заниженій вартості знаходиться у власнсті "Теплотранссервісу".

Про передачу комунального підприємства "Теплотранссервіс" в приватні руки відкрито ніхто з чиновників поки не говорить. Мовляв переділ комунальної сфери не на часі.

В кулуарах говорять про двох претендентів на концессію. Перший — підприємство створене працівниками "Теплотранссервісу" і другий — інше приватне теплопостачальне підприємство, яке працює у Рівному декілька останніх років. Воно і має найбільше шансів на перемогу в конкурсі. Офіційно ж долю зубожілого "Теплотранссервісу" вирішуватимуть на найближчій сесії Рівнеради.

Дмитро Леонтіюк, Артем Лаговський
переглядів: 2916 / коментарів: 13

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі

avatar
12.04.13 18:19 резон пише:
Не можу зрозуміти.....комусь потрібні чужі борги - смішно!!!!!
і якщо все так аж погано чому хтось зможе працювати і перекрити
сумму боргу, а нинішнє керівництво не спромоглось це
зробити???? невже знищення самого принципу КОМУНАЛЬНОЇ
ВЛАСНОСТІ стоїть перед нинішнім керівництвом міста????

avatar
13.04.13 09:23 Анонім пише:
Тарифи у "Теплотрансервісу" і Рівнетеплоенерго" однакові. Але комунальне підприємство в боргах, а приватне - ні. Може діло не в тарифах?

avatar
13.04.13 11:01 Галя пише:
Справа у Сергійчуку якого одразу підібрав Сорока. Такі спритники в ціні.

avatar
13.04.13 17:47 КеП) пише:
Анонім хто тобі сказав шо тарифи однакові?

avatar
13.04.13 18:03 Анонім пише:
всім відомо, що державне підприємство завжди буде в боргах, адже в держави легше вкрасти, аніж в "приватника". закономірність...

avatar
14.04.13 11:23 Анонім пише:
Для КеП) - тому що тарифи встановлює не підприємство, а держава

avatar
15.04.13 10:04 рівнянка для "резон" та інших пише:
Так, саме витіснення з ринку комунальних послуг комунальних дприємств і є метою усіх цих новацій. Міський голова й не приховує цього. А тоді коли все ст ане приватним ощасливлять рівнян новими захмарними тарифами і що найцікавіше - рівнянам скаржиися буде нікому. Бо той же Хомко розведе руками, мовляв, це ж приватники. ВІн наразі втілює за поданням свого радника Зленка російську модель комуналки, яка до речі успішно провалилася у Росії. Аж Путін змушений був втручатися щоб виправити ситуацію. У нас же завжди живуть чужим розумом, а розгрібають прості люди.

avatar
15.04.13 12:37 Ольга пише:
Приватники уміють зменшити витрати. А державники звикли жирувати. Ви гляньте скільки майна на утриманні Рівнетеплоенерго. Все це лягає на тарифи.

avatar
15.04.13 13:43 Жора пише:
Оскільки - тарифи є збитковими, дайте дозвіл людям на встановлення автономного опалення! Людям краще і вам нагрузка менша!

avatar
15.04.13 20:08 резон пише:
Цікаво було б дізнатись думку працівників цього підприємства...насправді у всьому винні тарифи? Мені пам'ятається про списання державою облгазам 20 мільярдної заборгованості теплопостачальних підприємств...а
населенню ніхто нічого не простив...навпаки -штрафи і колектори.

avatar
16.04.13 08:21 Жора пише:
Виключте вже опалення! В квартирі 26 градусів! Цілодобово вікна двері відкриті! Змилуйтесь!

avatar
16.04.13 10:08 Ользі пише:
Ага, приватники вміють зменшити витрати, якраз! Теплотранссервіс беруть в оренду приватники такого рівня, які мають стосунок до газопостачання в Україні. Якщо не вірите, перепитайте в Хомка. І будуть робити на цьому не бізнес, а шахер-махер - самі в себе за одною ціною купувати буцімто, за іншою людям продавати. І в НКРЄ все нормально "порішають", 100% тариф піднімуть - бо для їхнього рівня це не проблема. Хомко задоволений - отримав гарний відкат і позбувся болячки з управлінням комунальним підприємством, бізнесмен задоволений - отримав ласий шматочок і повну свободу дій. Ось тільки ЩО З ТОГО НАМ З ВАМИ - РІВНЯНАМ??? Яким поки що ще належить Теплотранссервіс. Місяць лишився. А потім буде пізно.

avatar
30.04.13 13:50 ініціативна група пише:
ПАН голова «Хом..о» знахабнів вже нанівець! Складається враження, що він скоро «трісне», як поглянеш на нього так, і як дізнаєшся про нього.
Його загребущі руки всюди, місто «продано»!
«Комуналці капець», бо ВІН вже ставить останні крапки з «Водоканалом» та «Теплотранссервісом».
Початок «незаконної діяльності» мера Рівного – це ЖЕКИ, які поступово «зникають» замінюючи невідомо чим. Чітко відомо, про сміття «Санком» - це без сумніву творіння його і дохід – в карман «Хом..а».
Далі «Комуненергія», невідомо взагалі, що з нею зараз – «є вона чи немає її», але відомо що є «Рівнетеплоенерго» - приватна структура, яку КРИШУЄ «Хом..о» і за це, не важко здогадатися, що отримує «$»!!!
А зараз на підході «ТЕПЛОТРАНССЕРВІС», який до цього готують, «ніби-то» на конкурсних умовах передають в оренду «СМІШНО!!!!».
Ініціативна група депутатів, громадські організації намагаються цьому завадити, але «лаве» робить своє!!!
Уже все вирішено, навіть створене товариство членами трудового колективу «Теплотранссервіс», яке має переважне право на взяття в оренду (без проведення конкурсу), допущено лише на загальних підставах, тобто з проведенням конкурсу де переможе потрібна особа «лаве»!!!
На черзі «Водоканал», де штучно не виплачується заробітна плата. Створюються борги. А далі віддадуть «господарю», який нібито виведе його із кризи. Хоча «Водоканал» є поки що, обласним, але «Хом…о» там 100%.
Цікаво куди дивляться правоохоронні органи, прокуратура. Де Ви??? Зупиніть його!!!
Чому наша «незалежна» преса не висвітлює всієї правди???!!!!

Ініціативна групаІнші публікації у розділі:

// 23.10.2018
<a href='/Info/?id=95594' >Які зміни здачі ЗНО чекають на рівненських абітурієнтів у 2019 році?  [ВІДЕО]</a>

Які зміни здачі ЗНО чекають на рівненських абітурієнтів у 2019 році? [ВІДЕО] (переглядів: 33)

З 11 предметів можна здати тільки 4, а також заборонили російську мову. Саме такі зміни внесли до правил здачі ЗНО у 2019 році. Окрім цього, складатимуть його і випускники коледжів.
// 23.10.2018
<a href='/Info/?id=95595' >У Рівному пройшла акція «Намалюй життя в любові — Україна» [ФОТО]</a>

У Рівному пройшла акція «Намалюй життя в любові — Україна» [ФОТО] (переглядів: 37)

Всеукраїнська акція «Намалюй життя в любові — Україна» відбулася й у Рівному.
// 23.10.2018
<a href='/Info/?id=95592' >У Рівному гинуть голуби: причину фахівці з'ясовують [ВІДЕО]</a>

У Рівному гинуть голуби: причину фахівці з'ясовують [ВІДЕО] (переглядів: 68)

Найбільше мертвих птахів рівняни виявили на вулиці Набережній поблизу річки Устя та у парку Хімік. Містяни насторожені, бояться аби причиною смерті не став небезпечний вірус, який може загрожувати й людям.
// 23.10.2018
<a href='/Info/?id=95590' >Які сюрпризи підготувало ЗНО для рівненських абітурієнтів?</a>

Які сюрпризи підготувало ЗНО для рівненських абітурієнтів? (переглядів: 50)

Прохідний бал у 70% вищих навчальних закладів -130, а на фармацію -150. Абітурієнт може здати ЗНО з 4-х предметів серед 11-ти запропонованих. З них обов'язковий - українська мова та математика або історія на вибір. Усі тестові завдання, не враховуючи української, перекладатимуться 6-ма мовами, окрім російської.