Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /

// 11.04.2013

теги: фестиваль, діти

Рівняни встановлять новий рекорд - Казковий гопак

Рівняни встановлять новий рекорд - Казковий гопак Перетворити місто на казкову країну закликають організатори літературного дитячого фестивалю "Дивокрай". До Рівного він завітає у середині травня. В ігровій формі письменники, художники та бібліотекарі прагнуть залучити дітей до читання. У планах - творчі зустрічі з дитячими письменниками, квести, презентації та встановлення рекорду під назвою "Казковий гопак".

Відвідати фестиваль "Дивокрай" запрошують і дітей і дорослих. Упродовж чотирьох днів з 16 до 19 травня Рівне перетвориться на казкову країну. Усім дітям незалежно від віку організатори підготували чимало цікавих акцій.

На фестивалі планують презентувати кілька дитячих книг. Міський палац дітей та молоді представить виставку АртБуків, та довідник для дітей створений малечею.

Вже нині організатори закликають рівнян до встановлення рекорду - Казковий гопак. Рухи танцю можна знайти в інтернеті і завчасно підготуватися. Головне прийти на Майдан у костюмі казкового героя. Письменниця одразу демонструє, як за кілька секунд перетворитися у Червону шапочку.

"Дивокрай" запрошує на смачні читання, вечірню казку та знайомство з сучасними книжковими героями. Доповнять фестиваль виставки-ярмарки, творчі зустрічі та літературний квест. А свої літературні вподобання маленькі читачі зможуть висловити на десятиметровому книжковому рушнику, який розгорнуть у центрі міста.

Олена Семенович, Олександр Ковтунець
переглядів: 2422

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 20.10.2018
<a href='/Info/?id=95507' >Тактичні навчання пройшли в Рівненському суді [ФОТО]</a>

Тактичні навчання пройшли в Рівненському суді [ФОТО] (переглядів: 190)

Тактику дій з охорони судових установ відпрацьовували поліція та Нацгвардія.
// 20.10.2018
<a href='/Info/?id=95506' >За спалювання сміття та опалого листя на рівнян очікує штраф </a>

За спалювання сміття та опалого листя на рівнян очікує штраф (переглядів: 259)

З настанням осені містяни почали активно наводити лад біля своїх приватних будинків та на городах, спалюючи суху траву та листя.
// 20.10.2018
<a href='/Info/?id=95496' >У Рівному провели чергове засідання архітектурно-містобудівної ради [ФОТО]</a>

У Рівному провели чергове засідання архітектурно-містобудівної ради [ФОТО] (переглядів: 145)

Вчора, 19 жовтня, відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради.
// 19.10.2018
<a href='/Info/?id=95492' >Як домашні тварини можуть покращити здоров'я маленьких рівнян? [ВІДЕО]</a>

Як домашні тварини можуть покращити здоров'я маленьких рівнян? [ВІДЕО] (переглядів: 121)

Нещодавно Міністерство охорони здоров'я України оприлюднило інформацію про те, що зміцнити дитяче здоров'я можна за допомогою тварин. Відтак, порадили не забороняти малюкам контактувати з домашніми улюбленцями, а також з безпритульними.