Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv
Фото і відео зі знаком не рекомендується для перегляду неповнолітнім


// 13.03.2013

теги: перинатальний центр, хабарництво

У Рівненському перинатальному центрі на хабарі затримали двох медиків

У Рівненському перинатальному центрі на хабарі затримали двох медиків Працівники УБОЗу викрили виконуючого обов’язки головного лікаря та медсестру. Останні за працевлаштування у лікарню вимагали від кандидата на посаду 2,5 тисячі доларів хабара.

Для конспірації медик просив передати кошти через свою підлеглу. Одразу після отримання грошей обох затримано «на гарячому».

Наразі відкрито кримінальне провадження за статтею - одержання хабара. Медикам загрожує ув’язнення строком до 10 років з конфіскацією майна. І керівник і його підлегла зараз перебувають у слідчому ізоляторі. Про це повідомляє прес-служба ГУБОЗ МВС України. Коментувати подію керівництво Рівненського УБОЗу відмовилось.

переглядів: 30569 / коментарів: 156

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі
сторiнки: попередня  1  2  3  ...  6  7  8

avatar
27.03.13 12:55 АНОНІМ пише:
Намою думку, якщо посадить усіх хабарників у медицині то залишаться тільки поцієнти і можо десяток врачів з усієї області

avatar
27.03.13 21:36 До Наталії пише:
Мова ішла про порядність,добросовісність і не вимагання подяки(Вовк І.М),а не про смертельні випадки.Вони є у всіх лікарів,хоча вони роблять усе можливе і не можливе(від цього не застрахований ніхто) всі лікарі до останнього подиху працюють,щоб народилась здорова дитинка і щасливою була мама.А на рахунок(Лічнера С.І) я вас підтримую.

avatar
28.03.13 15:30 Ніяк пише:
Хоть який би він був хорошим врачем. Не треба обжиратися. Він вимагав гроші за те що прийме на роботу, а це вибачте злочин. Але не обійшлася ця афера без глав.врача, я не думаю що вона була не вкурсі цього всього. Вони всі там такі

avatar
28.03.13 17:18 Мешканець Рівного пише:
От про що йдеться.
Послуги їх дорощають, в сенсі ХАБАРІВ. Усі мовчать та
погоджуються з цим, а до того всього ще й самі
тицяють та й виправдовують: так і потрібно, вони ж профі.
Лікарі у всіх країнах добре заробляють.
Так, заробляють, але Ви забуваєте про відповідальність
лікарську. В нашій країні він бере, але ні за що не
відповідає,
ні моральної ні матеріальної ні відповідальності ні
компенсації.
Навпаки, буде бачити що ситуація безнадійна, і все одно
тягтиме
останню копійку з родини.

avatar
29.03.13 18:27 Відповідь до 95.135.191*** пише:
Ні , хабарництво в жодному разі виправдовувати не можна .Повторюся - в
цьому винні ми самі . Але почувши , що Лічнер вимагає хабарі я не
повірила своїм вухам . Народивши в нього своїх дітей він жодного разу не
сказав скільки треба заплатити , такси не було . Це я говорю відверто .І
всі жінки , які зі мною тоді народжували або нічого не давали , або
давали по своїм можливостям . Але це було декілька років тому . Не знаю ,
як зараз , казати не буду . Людям властиво змінюватися . А про те , що не
нададуть допомоги , а будуть вимагати - ще такого , слава Богу , не чула
. В якому місті або в лікарні таке є ? Якщо в вас був такий випадок ,
чому ви нікому не пожалілися ? Як це так не надати допомогу ? Допомогу
лікарі , медсестри зобов'язані надати , незалежно від того є в людини
гроші чи ні . Адже , вони давали Клятву Гіппократу .

avatar
03.04.13 12:57 Михайло пише:
Придурки. Прекрасний фахівець. а грошей зараз не бере тільки той кому не дають...

avatar
03.04.13 15:28 Для роздумів. пише:
Так в чем же причина поразительной жизнестойкости мифа о клятве Гиппократа?

Обратимся к истории. Так называемая клятва Гиппократа вовсе не принадлежит Гиппократу. Когда он умер в 377 году до рождества Христова (по другим сведениям, в 356 году), такой клятвы не было и в помине. Как и многое другое, Гиппократу приписали эту клятву в позднейших компиляциях его трудов. В действительности же "сочинения Гиппократа", как и сочинения незабвенного Леонида Ильича, представляют собой конгломерат из произведений различных авторов, и выделить из них подлинного Гиппократа практически невозможно. Из 72 приписываемых древнегреческому врачу сочинений Гален признавал подлинными 11, Галлер – 18, а Ковнер – только 8. Остальные работы, очевидно, принадлежали его сыновьям – врачам Фессалу и Дракону – и зятю Полибу (В. И. Руднев, 1998).

Наиболее распространенная сегодня версия клятвы, так называемая Врачебная заповедь, опубликованная в 1848 году в Женеве, опускает большие куски исходного текста (или текстов).

"Клянусь Аполлоном-врачом, Асклепием, Гигеей и Панацеей и всеми богами и богинями, беря их в свидетели, исполнять честно, соответственно моим силам и моему разумению следующую присягу и письменное обязательство: считать научившего меня врачебному искусству наравне с моими родителями, делиться с ним своими достатками и в случае надобности помогать ему в его нуждах, его потомство считать своими братьями и это искусство, если они захотят его изучить, преподавать им безвозмездно и без всякого договора, наставления, устные уроки и все остальное в учении сообщать своим сыновьям, сыновьям своего учителя и ученикам, связанным обязательством и клятвой по закону медицинскому, но никому другому.

Я направлю режим больных к их выгоде сообразно с моими силами и моим разумением, воздерживаясь от причинения всякого вреда и несправедливости, я не дам никому просимого у меня смертельного средства и не покажу пути для подобного замысла, точно так же я не вручу никакой женщине абортивного пессария. Чисто и непорочно буду я проводить свою жизнь и свое искусство. В какой бы дом я ни вошел, я войду туда для пользы больного, будучи далек от всего намеренного, несправедливого и пагубного, особенно от любовных дел с женщинами и мужчинами, свободными и рабами.

Чтобы при лечении, а также и без лечения, я не увидел или не услышал касательно жизни людской из того, что не следует когда-либо разглашать, я умолчу о том, считая подобные вещи тайной.

Мне, нерушимо выполняющему клятву, да будет дано счастие в жизни и в искусстве и слава у всех людей на вечные времена. Преступающему же и дающему ложную клятву да будет обратное этому".Фото: mosmeduslugi

Ну и о чем говорит клятва Гиппократа? Да совсем не о том, чтобы "...светя другим, сгореть самому и превратиться в огарок". Еще раз перечитайте клятву. И согласитесь, что даже в этом "причесанном" тексте речь идет только об обязательствах перед учителями, коллегами и учениками, о гарантиях непричинения вреда, об отрицательном отношении к эвтаназии, абортам, об отказе медицинских работников от интимных связей с пациентами, о врачебной тайне. Нигде не написано, что врач должен лечить бесплатно и бессловесно терпеть наплевательское отношение общества к себе.


Позволю себе напомнить уважаемому читателю, что в Древней Греции, подданным которой и был Гиппократ, основная масса врачей безбедно жила за счет гонораров, получаемых от пациентов. Их труд оплачивали высоко (лучше, например, чем труд архитекторов). Врачам не была чужда благотворительность. Тот же Гиппократ в своих "Наставлениях" советует своему ученику, когда дело идет о гонораре, дифференцированно подходить к разным пациентам: "И я советую, чтобы ты не слишком негуманно вел себя, но чтобы обращал внимание и на обилие средств (у больного), и на их умеренность, а иногда лечил бы и даром, считая благодарную память выше минутной славы". Заметим, что даром Гиппократ советует лечить иногда.

Что это? Попытка разрешить извечную дилемму: с одной стороны, труд врача (как и всякий другой общественно полезный труд) должен быть справедливо оплачен, а с другой – гуманная природа медицинской профессии предполагает оказание помощи неимущим согражданам без оплаты?

А может быть, все это проще? Может быть, Гиппократ уже понимал важность благотворительности для рекламы? Так, в тех же "Наставлениях" он советует своему ученику: "Если ты поведешь сначала дело о вознаграждении, то, конечно, наведешь больного на мысль, что, если не будет сделано договора, ты оставишь его или будешь небрежно относиться к нему и не дашь ему в настоящий момент совета. Об установлении вознаграждения не следует заботиться, так как мы считаем, что обращать на это внимание вредно для больного, в особенности при остром заболевании – быстрота болезни, не дающая случая к промедлению, заставляет хорошего врача искать не выгоды, а скорее приобретения славы. Лучше упрекать спасенных, чем наперед обирать находящихся в опасности". Значит, неблагодарность спасенных по отношению к врачу заслуживает упрека даже с точки зрения Гиппократа?

avatar
06.04.13 22:27 Настя пише:
Дуже шкода,таких лікарів би побільше,він людина свого діла-народжувала в нього і от друге хотіла домовлятись також з
ним,а тепер навіть незнаю до кого звертатись,він був кращий в цій справі.А те,що пишуть,що він повинен бути
покараний,то скажіть хто б з вас відмовився б від грошей в наш час,і не треба робити з себе праведників!!!!!!!!!!!!!

avatar
06.04.13 23:56 zorro пише:
в томуто проблема що клятву дають гіпократу, а не гіпократа) хабарі беруть собі!!! вибачте? але я якій цивілізованій країні домовляються про пологи чи про операцію? проблема в самих людях, несуть бо мають з того вигоду! сам не раз давав!!! ви шукаєте лікаря в кого народжувати бо більше немає толкових то в цьому винні не лише медики, а і викладачі в інститутах бо вчать неуків за гроші. які потім працюють в лікарнях і замість надавати допомогу роблять ще гірше! то позор нації!!! треба змінювати менталітет людей, а не лише владу!!! бо влікарні дійно не заплатиш не полікують і то гірка правда!!! а хабарників в тюрми не залежно який він професіонал!!! а ще краще розстріл і не тільки лікарів всіх і педагогів, але в першу чергу владу! тоді буде порядок і кваліфіковані спеціалісти!

avatar
17.04.13 16:48 123456789 пише:
чого ви його захищаєте!!!!! він на вса наплює всеодно його не посадять, а він відкупиться

avatar
17.04.13 17:52 Вероніка пише:
Незнаю,що там сталося,але на рахунок своєї справи,то Лічнер дуже хороший лікар,і людина.Він ніколи не просив грошей за свою роботу.Хто міг,і хто хотів йому дати,то давали.А відносився він до своїх пацієнтів дуже добре,і відповідально.Я це сама бачила,на власні очі.І ще дуже хороший лікар Вовк І.М.Дякую їй дуже велике від мене особисто.
Але є там одна,яка вимагає за свою роботу,і її не цікавить,є в тебе ці гроші,чи немає.Взяли б її замість Лічнера,оце було б справедливо!

avatar
20.05.13 14:17 Вероніці пише:
У Рівненському міському пологовому будинку пацієнти сплачували кошти в
сумі від 25 до 800 гривень у касу Рівненської місцевої благодійної
організації благодійний фонд «Допомога і підтримка».
Прокурори виявили факти вимагання у громадян обов’язкових платежів під
виглядом благодійної допомоги, що є порушенням вимог Конституції України
і Закону України «Про благодійництво та благодійні організації».

avatar
22.05.13 23:53 наталка пише:
А хто це вона . що вимагає? Чому про неї ніхто не пише?

avatar
03.06.13 14:40 Віка пише:
Сама працювала в медицині і точно можу сказати. що щоб влаштуватись на роботу в любу медичну установу(та й на іншу державну роботу) потрібно давати великого хабаря. Навіть якщо є куча вакансій,без грошей ніхто не візьме навіть санітаркою. І все йде від головного лікаря. Він вимагає від своїх всіх зав.відділенням щомісячних "благодійних внесків". Що ви хочете, ми ж живемо в корумпованій державі на 100%. А якщо садити, то треба всіх підряд. Або навіть не садити, а заборонити працювати в медицині.

avatar
29.06.13 13:59 12,539,6565.)***** пише:
Лічнер справді хороший лікар. І якщо це все правда,то звичайно його жаль. Але
скоріш за все обійдеться, і буде працювати він далі,бо як свідчить історія в
цьому перинатальному,працюють такі "аси" які набагато більше принесли шкоди ніж
він. В прорівнянні, хабар, це просто дрібниця,якщо співставити його з життям
дитинки на яку носиш і через дебілів безмоских і без руких,які називають себе
лікарями вона помирає (за останні роки тенденція в перенатальному). Якщо вони
не сидять, за їх діяльність,було б не справидливо якби сів Лічнер. І нарахунок
того що він відкупиться, і на всіх нас плює, підтримую. Але те, що як лікар він
має мозок і досвід роботи, теж не забереш, жаль що не завжди ним користується.

avatar
02.05.18 22:43 Анонім пише:
Ой даааа сама єнікеєва гребе бабло то нічого Да?!!!

сторiнки: попередня  1  2  3  ...  6  7  8


Інші публікації у розділі:

// 18.12.2018
<a href='/Info/?id=97153' >Хотів виграти авто, а потрапив на гачок шахраїв </a>

Хотів виграти авто, а потрапив на гачок шахраїв (переглядів: 34)

Рівнян застерігають бути пильними. Повідомлення про виграш автомобіля – одна із злочинних схем аферистів.
// 18.12.2018
<a href='/Info/?id=97151' >Відомо деталі  переслідування у Рівному: травмувалися троє патрульних [ФОТО/ВІДЕО]</a>

Відомо деталі переслідування у Рівному: травмувалися троє патрульних [ФОТО/ВІДЕО] (переглядів: 177)

Вчора ввечері, 17 грудня, на вулиці Льонокомбінатівська екіпаж роти поліції особливого призначення, помітив автомобіль "Mercedes-Benz ML 430", який їхав без світла зовнішніх фар. Водій проігнорував вимогу поліцейських зупинитися та почав утікати.
// 18.12.2018
<a href='/Info/?id=97146' >Неподалік Зорі сталася ДТП [ФОТОФАКТ]</a>

Неподалік Зорі сталася ДТП [ФОТОФАКТ] (переглядів: 414)

Сьогодні, 18 грудня, на автошляху Рівне - Луцьк, поблизу Зорі сталася автопригода.
// 17.12.2018
<a href='/Info/?id=97144' >У Рівному поліцейські стріляли по авто правопорушника[ЕКСКЛЮЗИВНІ ФОТО]</a>

У Рівному поліцейські стріляли по авто правопорушника[ЕКСКЛЮЗИВНІ ФОТО] (переглядів: 1916)

За попередньою інформацією, сьогодні, 17 грудня, близько 22 години рота поліції особливого призначення помітила автомобіль Mercedes, який порушив правила дорожнього руху.