Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /

// 25.12.2012

теги: страйк, траса, перекриття, ливарний

Трасу Рівне - Луцьк понад 2 години блокували страйкарі

Трасу Рівне - Луцьк понад 2 години блокували страйкарі Працівники ливарного заводу таким чином привертали увагу до проблем на підприємстві. Люди у відчаї і вимагали повернути заборговану зарплатню, якої не бачили майже рік. У цей час на трасі утворились кількакілометрові затори. А нетерплячі водії намагалися проїхати повз страйкарів.

Від часу перекриття транспортної артерії минуло кілька хвилин. А на трасі вже 7-кілометрові затори в обох напрямках. Півсотні працівників ливарного ходять туди-сюди. Водії ж чекають, коли це припиниться. Після півгодинної блокади у водіїв терпець уривається. Починають сперечатися з мітингувальниками.

Нерви водіїв не витримують, вони намагаються прорвати блокаду силоміць.

Але відчай мітингувальників сильніший. Люди тримають облогу. Не зважають навіть на правоохоронців.

Все чого хочуть – бути почутими, мати роботу і зарплату. Зароблених грошей, мовляв, вже майже рік як не бачили. Звертались і до районної, і до обласної влади. Дотепер дієвої допомоги від них не дочекались. Та на цей просте ніхто з можновладців не відреагував. Хочуть люди достукатися до столичних кабінетів, відтак заручились підтримкою нардепа.

Понад дві години зневірений люд тримав блокаду, в якій опинилися сотні таких ж простих водіїв та пасажирів. Трасу розблокували і вирішили йди до влади під поріг. Вже завтра підуть до облдержадміністрації. Якщо там вкотре не почують - знову блокуватимуть трасу.

Дмитро Леонтіюк, Артем Лаговський
переглядів: 6303 / коментарів: 29

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі
сторiнки: попередня  1  2

avatar
28.12.12 14:43 Кирсанович! Ліквідатор підприємств. пише:
Кірсанович, він же Лук,янченко Хрисантьевич.

Хто тут питав про Лук,янченка? Він не Кирсанович,а Хрисантьевич. Що саме він наробив на Сумщині - не тільки матір божа знає!За три роки його правління у якості директора (від Інтерконтакту) виробництво впало з 90 тисяч тон до 2,5 тис тон на рік.Були вщент розкрадені усі стратегічні запаси 1 та 2 відділів,вирезана та знищена залізна дорога.
Лише тепер ми розуміємо,яка в нього була остаточна мета - усе знищити,зруйнувати,гроши покласти за металобрухт до власної кишені та зникнути. Було знищено усе,що тільки можливо,навіть новенька лінія плівкової формовки,залишилися лише величезні борги з заробіної плати та кримінальні справи за її невиплату.Борги заводи зараз склали вже 400 мільонів гривень.Він типовий представник банди руйнівників,нащадок Бендера. Якшо б мене спитали,що робити - тільки гнати у шию якнайшвидше. Як нам відомо, Гончаров з Інтерконтакта Лук,янченка нагнав за брехню та безкінечні крадіжки. А ще ми його запам,ятали за безліч якихось незрозумілих дій,намірів,якихось дебільних проектів,яких було безліч,але усі вони скінчилися повним крахом та крім загублених грошей не дали нічого.Женіть його від себе якнайшвидше,бо він усе зруйнує.

avatar
30.12.12 12:42 Канскому пише:
За 11 лет вашего управления, Николай Андреевич Гук считался самым перспективным инженером литейного производства, бездоганая биография, любовь коллег, уважение к человеку, которого все считали идеалом ЗАТ РЛЗ, одним словом умный человек, все это позволило ему подняться с вашей помощью на вершину успеха, купить квартиру, дорогую машину, по кредиту построить двохетажну дачу.
Но к сожалению хороших людей всегда портить слава, большие деньги, очень жаль, что он стал высокомерным, напыщенным, алчные черным олигархом, после вашего ухода, он ни разу не стал на вашу защиту, защиту своих коллег, которые ему верили более чем вам.
Когда мы бунтовали, и вспоминали вас, он говорил нам всегда одну фразу, "Когда вам Каннский был хороший, идите работайте к нему, нечего здесь работу останавливать", хотя наша работа была совсем никому не нужна, ибо цель рейдерского захвата состояла лишь в одном, остановить завод, невиплатить кровных, выгнать людей, далее порезать Литейный, за бесценок распродать нержавейку и так далее.
Сейчас ходит в очень дорогой красивой шапке, форсит перед искусственно обанкротившимся заводом, и бедными людьми, чтобы забрать свои пару сотен, выдавливают на охране три дня назад стекло, которые не имеют чем заплатить за квартплату, которым звонят из ЖЭКа, что за неоплату будут отключены все услуги.
Гук же тем временем ездит в дорогой машине, обкрадывает бедных людей.

Кириллович!

Знайте, какие с вами работали оборотни...

PS:

Если после нового года прекратятся все выплаты по деньгах, тогда мы пойдем на пролом, заставим прокуратуру наших рейдеров посадить и надолго, если же деньги будут выплачены, тогда пускай их Бог судит на страшном суде...

avatar
31.12.12 18:09 Ливарники за Вас Дорогі))) пише:
У ніч Новорічну,
У вечір Різдвяний
Збере нас до себе
Ялинка духмяна.
Підіймемо келих
В цім дружньому колі
За щастя, за успіх,
За кращую долю!

avatar
31.12.12 18:25 Директору ЗАТ РЛЗ Канскому!!! пише:
Пусть в вашем доме будет всё:
Любовь, покой, уют, богатство,
Пусть будет в нём всегда тепло,
Чтобы xотелось возвращаться.

Чтоб в доме вашем свет не гас,
Чтоб радость и надежда грели,
И столько было б сил у вас,
Чтоб вы всё-всё преодолели.

Чтоб добрый дом вас много лет
Заботливо оберегал,
Xранил от слёз, проблем и бед
И самым лучшим в мире стал.

avatar
01.01.13 12:27 Бо Секрет пише:
На цьому заводі працювали мої батьки.а ці піда..юги все хочуть розвалити

avatar
01.01.13 17:39 Анонім пише:
А вони скоти заораз цим і займаються.

avatar
21.01.13 16:01 Анонім пише:
Люди! Це правда, що оголошено судове впровадження про ліквідацію Рівненського Ливарного?
ОХРЕНІТИ!
Називається добились...

avatar
24.02.13 14:38 Реаліст пише:
Вони й далі вірять директору ліквідатору, котрий на сході знищив десяток фірм.
Тараненко все вирізала, той зруйнує.
Ливарний помер...
Проти банди стервятників не попреш.

avatar
23.03.13 19:10 не учасник пише:
Таке вирішення проблеми роблять тупорилі ФІЗИЧНІ ОСОБИ. А чому б вам не зняти штани і не сісти в сніг та не відморозити собі щось ?. Чому не спалити себе в знак протесту? Ще багато варіантів вирішення своїх проблем по телебаченню показують. Я уявив себе за кермом авто, везучи свою дитину в лікарню, чи дружину в пологовий..... Хіба у вас мізки вже відібрало ? Чи ви іншого шляху не можете знайти ? Давайте ще виходьте, перекривайте рух... з вас посміюються ваші винуватці та "власті".
Розумію вашу проблему і співчуваю. Станьте людьми, підніміться зі стану ФІЗ.ОСІБ.І вам відкриються шляхи.........

сторiнки: попередня  1  2


Інші публікації у розділі:

// 19.10.2018
<a href='/Info/?id=95492' >Як домашні тварини можуть покращити здоров'я маленьких рівнян? [ВІДЕО]</a>

Як домашні тварини можуть покращити здоров'я маленьких рівнян? [ВІДЕО] (переглядів: 18)

Нещодавно Міністерство охорони здоров'я України оприлюднило інформацію про те, що зміцнити дитяче здоров'я можна за допомогою тварин. Відтак, порадили не забороняти малюкам контактувати з домашніми улюбленцями, а також з безпритульними.
// 19.10.2018
<a href='/Info/?id=95491' >"Сусідські війни": у Рівному сваряться через прибудову [ВІДЕО]</a>

"Сусідські війни": у Рівному сваряться через прибудову [ВІДЕО] (переглядів: 57)

Незаконні забудови - не новина для Рівного. Втім, це не лише скандальні багатоповерхівки, але й приватні будинки через які часто розгоряються сусідські конфлікти.
// 19.10.2018
<a href='/Info/?id=95490' > У Рівному соцінспектори ходять по домівках претендентів на субсидію [ВІДЕО]</a>

У Рівному соцінспектори ходять по домівках претендентів на субсидію [ВІДЕО] (переглядів: 78)

У Рівному соціальні інспектори ходять по домівках претендентів на субсидію. Перевіряють умови проживання останніх. Щоправда приходять з візитами не до всіх, а лише до тих людей, хто писав заяву на отримання допомоги від держави.
// 19.10.2018
<a href='/Info/?id=95488' >Через вчорашній пікет у Рівному звільнили близько 30 таксистів</a>

Через вчорашній пікет у Рівному звільнили близько 30 таксистів (переглядів: 213)

Сьогодні, 19 жовтня, таксисти ходили до головного офісу їхньої служби. Аби дізнатися чи вона підніме ціни на перевезення.