Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /

// 15.11.2012

теги: МНС, діти, пожежа

Діти складають найбільшу групу ризику, коли з цікавості спричиняють надзвичані ситуації і стають жертвами нещасних випадків

Діти складають найбільшу групу ризику, коли з цікавості спричиняють надзвичані ситуації і стають жертвами нещасних випадків Лише за минулий рік з вини дітей на Рівненщині трапилося 88 пожеж.

Матеріальні збитки від яких склали сотні тисяч гривень. У вогні минулоріч загинула 21 дитина. Щоб попередити дітлахів про біду рятувальники області пішли у школи. У рамках Тижня знань з основи безпеки життєдіяльності вони розповідають школярам про професію вогнеборця, в яких умовах бійцям МНС доводиться працювати, рятуючи людські життя. Та наголошують на дотриманні елементарних правил безпечної поведінки при надзвичайних ситуаціях. А ще демонструють бойове спорядження і спецтехніку. Показують учням і вилучені боєприпаси, щоб діти знали чого в жодному разі не можна торкатися. Діти змагаються на швидкість одягання бойового одягу та у конкурсі малюнка.

переглядів: 1990

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96202' >У Рівному прийняли порядок розміщення вивісок [ВІДЕО]</a>

У Рівному прийняли порядок розміщення вивісок [ВІДЕО] (переглядів: 88)

У Рівному хочуть впорядкувати вивіски. А головне очистити місто від надмірної реклами. Саме це питання викликало найбільші дискусії на засіданні виконкому Рівненської міської ради. Активісти просять розміщувати вивіски за новими правилами аби вони гармонійно вписувались у архітектуру міста.
// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96201' > Історія та мрії незрячої рівнянки [ВІДЕО]</a>

Історія та мрії незрячої рівнянки [ВІДЕО] (переглядів: 91)

Сьогодні, 13 листопада, відзначають Всесвітній день сліпих. В Україні приблизно 100 тисяч людей мають таку ваду, з них понад 10 тисяч - діти. Попри все, вони живуть повноцінним життям і надихають інших.
// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96198' > У Рівному вирішували, як боротись з незаконним обігом наркотиків [ВІДЕО]</a>

У Рівному вирішували, як боротись з незаконним обігом наркотиків [ВІДЕО] (переглядів: 159)

У Рівному продовжують боротися з розповсюдженням наркотиків. Експерти говорять про нові тенденції - наркоманія молодіє. А все через легкодоступність.
// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96195' >Чому рівняни обирають волонтерство? [ВІДЕО]</a>

Чому рівняни обирають волонтерство? [ВІДЕО] (переглядів: 386)

А ще 13 листопада відзначають Всесвітній день доброти. Одні з її носіїв - волонтери. А ще діють благодійні організації. Їхня кількість у Рівному з кожним роком зростає.