Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /

// 15.11.2012

теги: пророцтво, руйнація, підземка

У Рівному може обвалитися підземне містечко?

У Рівному може обвалитися підземне містечко? Рівняни у паніці. Містом "ходять" чутки, що може обвалитися підземний торговий центр під вулицею Соборною. Причому з дня на день. Спочатку невідомі екстрасенси нібито називали 14 листопада, потім 21 листопада або грудня. Віщуни лякали, що під час обвалу ймовірно загине близько семисот людей. Вірити чи не вірити - справа кожного.

Руйнація вулиці Соборної від Зали камерної та органної музики і до Театральної площі, і близько семи сотень загиблих - в результаті обвалу. Таку катастрофу, нібито, напророчив екстрасенс. Хто він і звідки, наразі не відомо. Втім, рівняни інформацію підхопили і, як того варто було очікувати, запанікували. Називають не одну причину для занепокоєння.

Чутки про можливу руйнацію дійшли і до міських депутатів. Вірять вони ясновидцям чи ні, а звернення до міського голови все ж написали - вимагають створити спеціальну комісію, котра визначила б технічний стан підземного містечка.

Депутати Рівнеради звернення підтримали. Поділяє їхню думку і міський голова. Каже, пророцтво екстрасенсів і сам читав. Тож, комісії бути.

Необхідно оглянути інженерні конструкції, фундамент, ґрунти. Та найперше: потребує дослідження дорожнє полотно, розповідає в телефонній розмові кандидат технічних наук Віталій Гайдукевич. Він візуально оглядав підземку. Каже, помітив деформації, зокрема тріщину між конструкціями, яка до того ж протікає.

Фахівці, безсумнівно, мають детально обстежити підземне містечко, впевнений Віталій Гайдукевич. Хоча й радить рівнянам не панікувати. Каже, причин для миттєвої руйнації не побачив. Деякі рівняни також словам екстрасенсів не вірять, впевнено ходять центральною підземкою.

За неофіційною інформацією, історія з центральною підземкою - це вигадки конкурентів. Мовляв, таким чином ті хочуть переманити покупців та й орендарів у свої торгові точки. Однак, кому вірити: Інтернету, екстрасенсам чи то дочекатися офіційного заключення фахівців - особиста справа кожного.

До слова, ті ж екстрасенси потішили Рівненщину доброю новиною. Вони повідомили, де зараз 10-річний мешканець села Сварицевичі Володимир Швайка. Але в обласній міліції інформацію не підтвердили. Нагадаємо, він пішов у ліс з батьками збирати гриби понад місяць тому. Ні самої дитини, ні бодай якихось її слідів досі не виявлено. Пошукові роботи, до яких залучили понад 2 тисячі людей, патрульний літак та вертоліт, не допомогли знайти дитину. Розслідування у цій справі триває досі.

Анна Махно, Володимир Захаров
переглядів: 22986 / коментарів: 67

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі
сторiнки: попередня  1  2  3  4  наступна

avatar
16.11.12 00:18 Алёна(студентка) пише:
Підземка впаде!і це факт!Якщо утвориться лід з води .це буде додаткове
навантаження .+Навантаження транспорт набитий людьми ,щей зараз холодно всі
одягають потепліше ,це ще декілька кілограмів з кожного!І в дощ я там була ,і
повірте вона з такими темпами рухне до першого грудня.Коли дощ там завжди відерця
стоять.+ в свої роки я багато про це знаю .Я навіть тими шляхами на навчання
прохожу на асфальті величезні тріщини.

avatar
16.11.12 00:58 FBI Следователь пише:
Алёна(студентка), не скромный вопрос, сколько вам лет и хоть чуточку соображаете в этом ? ) Почему тогда она не завалилась в том году ?)) зима была серьёзная то)

avatar
16.11.12 01:54 Белорус пише:
Ага, и конец света уже неоднократно был...Думаю что это
действительно провокация...ведь если она и завалиться - то
почему именно сейчас? в 20 числах...бред...скорее упадет
метеорит или кто-то подорвет, вот тогда и завалиться...а то что
там трещины, это вопросы к архитекторам и инженерам (халтура
или сэкономили...)Народ, а Вы вообще в курсе что наш любимый
город стоит на плату Урана...и его там очень много...так что я
думаю не подземку нужно бояться...

avatar
16.11.12 04:50 інженер пише:
МАРАЗМ!(про можливий обвал)

для того, щоб обвалилось, мають бути тріщини на несучих стінах
і їх зміщення до таких величин, аби плитам не було на що
спертись.такого там і близько не спостерігається

avatar
16.11.12 07:03 Володимир пише:
Алена (студентка) - видно замість того, щоб на пари ходити - в Екваторі приторговує! От і все. Бо в свої 15 років ще нічого про будівництво так і незнає...

avatar
16.11.12 07:05 Володимир пише:
Чергова "УТКА" , журналюги таке люблять..... Смішно!!!

avatar
16.11.12 07:47 Катерина пише:
"Чутки" просто так не "ходять"...

avatar
16.11.12 10:18 до Катерини пише:
Згідна, не "ходять", їх "переносять"...
"Словно мухи, тут и там,
Ходят слухи по домам,
А беззубые старухи
Их разносят по умам,
Их разносят по умам..."
В.Высоцкий

avatar
16.11.12 14:13 К1 пише:
"невідомі екстрасенси" - цим все сказано, не робіть паніки....

avatar
16.11.12 14:37 Няшка пише:
Один раз уже обвалилась дорога в центрі коли почали строїти підземний перехід це було 2-3 роки назад.Але Слава Богу що обішлось без жертв.

avatar
16.11.12 16:59 Рембік пише:
Ось власне пігрунття чуток:http://goo.gl/sdEqJ

avatar
16.11.12 17:37 FBI Следователь пише:
Рембік, там пишется об создании комиссии, а не о том, что найдена угроза с указанием на их места разрушения. Дайте факты о разрушениях!!! Что вы как дети, сподхватили и раздули....

Няшка, не надёжное укрепление может и было, в связи с тем, что строительство было в зимний период, это то же самое, что класть свежий асфальт на снежное старое покрытие. Нет разрушение, на несущих стенах, значит можете спать спокойно. Обвал поверхности, это мелкие деформации от не правильной установки...

Катерина, это то же самое, что я завтра скажу по мобилке в тролейбусе ,что горел АЗОТ и были выбросы... и пенсионеры подхватят))

Кстати заметил, что плач распостраняют женские ники, уважаемая администрация, которая владеет тех.ресурсами сайта, проверить их ники на совпадение IP адресов. Возможно одна и та самая же особь, навеивает панику на данном ресурсе.

avatar
16.11.12 19:24 До Катерини пише:
Чутки саме так і ходять...

avatar
17.11.12 06:26 SWEN пише:
запомните - АНТИРЕКЛАМА ЭТО ТОЖЕ РЕКЛАМА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

avatar
17.11.12 18:37 БУСИНКА*** пише:
А я вірю в те, що може обвалитись. Бізнесменам мало місця на землі, то вони ще й під землею риють.Перехід повинен бути,але магазини НІ.Ще б у шахтах поставили б свої кіоски***

avatar
17.11.12 18:42 Свідомий N пише:
БУСИНКА***, ну ти і дура. Ти посто мале дурне дитя, і хочеш, щоб це трапилось... Так я тобі бажаю, щоб ти там була в цей момент, разом з іншими людьми, які там просто працюють.
А якщо чесно - ну просто неможу з наших ТУПИХ людей! Досить втикати "Битву Екстрасенсів" по зомбоящику! Краще хоч поверхнево ознайомтесь з ДБНами та проектом будівництва, а тоді щось тут ляпайте!

avatar
17.11.12 18:48 БУСИНКА*** пише:
придурок ти,що має статись, те і станеться.Я тобі краще бажаю, щоб у тому місці відірвало тобі язика. І все, думаю з тебе буде достатньо...

avatar
17.11.12 18:50 Равшан пише:
Я вже не один рік працюю в будівництві і з впевненістю можу сказати підземка простоїть іще не один десяток років, якщо і будуть обвали то це хіба що поодинокі ями , які попровалюються в пустоти що утворюються між породою і крайніми стінами внаслідок дії води. А поява подібних пліток пояснюється бажанням одного привладного "бізнесмена" пригребсти до рук підземку от він ціну і збиває за допомогою таких "екстрасенсів".

avatar
17.11.12 18:51 БУСИНКА*** пише:
Можливо Равшан має рацію...

avatar
17.11.12 18:53 Равшан пише:
Я вже не один рік працюю в будівництві і з впевненістю можу сказати підземка простоїть іще не один десяток років, якщо і будуть обвали то це хіба що поодинокі ями , які попровалюються в пустоти що утворюються між породою і крайніми стінами внаслідок дії води. А поява подібних пліток пояснюється бажанням одного привладного "бізнесмена" пригребсти до рук підземку от він ціну і збиває за допомогою таких "екстрасенсів".

сторiнки: попередня  1  2  3  4  наступна


Інші публікації у розділі:

// 16.11.2018
<a href='/Info/?id=96306' >У Рівному за рік народилося більше сотні "нетерплячок" [ВІДЕО]</a>

У Рівному за рік народилося більше сотні "нетерплячок" [ВІДЕО] (переглядів: 118)

Малюки нетерплячки, поспішайки і ранні пташки, так називають немовлят, які завчасно народилися. 17 листопада всесвітній день передчасно народжених дітей. Таких малюків щороку народжується декілька тисяч.
// 16.11.2018
<a href='/Info/?id=96303' >До дня телебачення: з чого починав "Рівне 1" [ВІДЕО]</a>

До дня телебачення: з чого починав "Рівне 1" [ВІДЕО] (переглядів: 70)

16 листопада в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення і зв'язку.
// 16.11.2018
<a href='/Info/?id=96295' >Виявили носіїв інфекції, від якої померла молода вчителька</a>

Виявили носіїв інфекції, від якої померла молода вчителька (переглядів: 673)

Четверо учнів рівненської школи №23 є носіями менінгококової інфекції. Їх направили на огляд до інфекціоніста.
// 16.11.2018
<a href='/Info/?id=96300' >У Рівному на шиномонтажах ажіотаж. Водії перевзувають автомобілі [ВІДЕО]</a>

У Рівному на шиномонтажах ажіотаж. Водії перевзувають автомобілі [ВІДЕО] (переглядів: 229)

Малюки нетерплячки, поспішайки і ранні пташки, так називають немовлят, які завчасно народилися. 17 листопада всесвітній день передчасно народжених дітей. Таких малюків щороку народжується декілька тисяч.