Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 09.11.2012

теги: земля, сусіди

У Великому Олексині сусіди воюють за землю

У Великому Олексині сусіди воюють за землю Межу між сторічними будинками просять провести суд. У Великому Олексині сусіди не можуть з'ясувати де закінчується ділянка одних та починається інших. Спір почався 4 роки тому. Одні із сусідів вирішили приватизувати свою ділянку 12 соток і з'ясували, що частина землі уже у власності, сусідській.

Межу між двома столітніми будинками шукає суд. У Великому Олексині сусідській війні за землю 4 роки. У 2008-му Микола Ткачук із братом вирішив приватизувати батьківський будинок та землю. Але не зробив цього досі. Бо частина городу уже була у сусідській власності. Цей стовп з'явився тут влітку. Якщо з'єднати його із позначкою межі, що на протилежній стороні ділянки, то вона пройде прямісінько по погребу. Він був збудований тоді ж, коли будинок та хлів й викладений ще польською цеглою. Це головний аргумент Ткачуків, що сусіди влізли на їхню землю. Сваритися за городи вони не хочуть. Уже якось, кажуть, і так поступилися новим власникам будинку й відступили від межі.

Тепер у суді доводять, що межа проходить не по погребу, а за два кроки від сусідського будинку.

Те що колишній власник цього будинку Андрій Броновицький зумів приватизувати разом зі своєю ділянкою ще й частину їхньої, Ткачуки пояснюють підробленими підписами. Вони не погоджували межі, але у державному акті навпроти прізвища підпис стоїть. У Броновицьких своя правда. Межу, кажуть, визначали землеміри. А у плутанині із землею звинувачують сусіда.

Сільська рада на стороні братів Ткачуків. Свою позицію виказували і на судах. Але на те, що сусіди порозуміються й припинять сварилися за пів сотих землі, голова не сподівається.

То ж місце, де має проходити межа, знову шукатимуть у суді. Засідання назначили на 29 листопада.

Тетяна Коваль. Артем Лаговський
переглядів: 2723

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 10.12.2018
<a href='/Info/?id=96992' >У вівторок, 11 грудня, в обласному центрі буде без опадів </a>

У вівторок, 11 грудня, в обласному центрі буде без опадів

З ранку до самого вечора в Рівному небо буде вкрите хмарами. Без опадів.
// 10.12.2018
<a href='/Info/?id=96991' >Руїни та безлад: рівняни просять відремонтувати сходи біля будинку [ВІДЕО]</a>

Руїни та безлад: рівняни просять відремонтувати сходи біля будинку [ВІДЕО] (переглядів: 29)

Ремонт розпочали, а закінчити ніяк не можуть. Майже у самісінькому центрі міста біля багатоквартирного будинку ще чотири місяці тому почали капітальний ремонт сходів. Однак все що вдалося зробити комунальникам - звести одну опорну стіну і залишити безлад, на цьому і все. Люди скаржаться у будинок потрапити неможливо більше того весь бруд стікає у під'їзд. Коли ж завершать роботи дізнавалися наші журналісти.
// 10.12.2018
<a href='/Info/?id=96987' >Які права людини найчастіше порушуються у Рівному? [ВІДЕО]</a>

Які права людини найчастіше порушуються у Рівному? [ВІДЕО] (переглядів: 40)

10 грудня у світі відзначається Міжнародний день прав людини. Декларація про свободу громадян прийнята ще у 1948 році. Втім українці й до сьгодні продовжують стикатись з порушенням своїх прав. Про те, як з цим боротися - далі у сюжеті.
// 10.12.2018
<a href='/Info/?id=96984' >Чому зникли лавки із залізничного вокзалу у Рівному? [ВІДЕО]</a>

Чому зникли лавки із залізничного вокзалу у Рівному? [ВІДЕО] (переглядів: 87)

Не сісти - не присісти. Розпочався зимовий сезон, а відтак лавки з залізничного вокзалу у Рівному пішли у забуття. До редакції Першого місцевого звернулися рівняни з обуренням, адже для них це стало дискомфортно. Ми вирішили дізнатися куди ділися лавки та чому їх демонтували. Детальніше у сюжеті далі.