Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 05.09.2012

теги: виробництво, ливарний завод

Рівненський ливарний поступово нарощує темпи виробництва

Рівненський ливарний поступово нарощує темпи виробництва Нині завод відновлюється після вимушеної зупинки. Управляюча компанія планує вивести підприємство не тільки на вітчизняний, а й на європейський ринок. Там кажуть, нинішня технологія виробництва цілком дозволяє реалізувати такі задуми.

Печі рівненського ливарного заводу знову виплавляють чавун. Поки не у три зміни, але підприємство працює. Зараз тут відливають деталі для білоруських та українських автовиробників, залізничників і комунальників. Навіть не зважаючи на вимушену зупинку підприємства, клієнтська база збереглась. Адже тут встановлене унікальне обладнання, яке дозволяє виготовляти високоякісні деталі складної конфігурації.

Наразі в планах керівника підприємства розширити ринки та зробити виробництво масовим. Аби і підприємство відродити, і роботу людям дати. От тільки на заваді цьому ціни на електроенергію та газ, що так необхідні виробництву, ростуть ледь не щомісяця, відтак і знижують конкурентноспроможність підприємства.

Наразі ж ведуться роботи по відновленню технологічного обладнання, частина з якого була просто вирізана на підприємстві, і паралельно Рівненський Ливарний розширює асортимент продукції під потреби європейського ринку.

Дмитро Леонтіюк, Андрій Дейнега
переглядів: 30777 / коментарів: 205

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі
сторiнки: попередня  1  2  3  ...  9  10  11

avatar
23.10.13 20:47 Павло Romenus пише:
Дорогий

Вид кредиту: Персональний кредит, бізнес-кредит, іпотечний кредит, іпотечного кредиту, кредит без застави і більше лота ...........
Ми надаємо фінансову допомогу для всіх нужденних за дуже низькою відсотковою ставкою у розмірі 3% з життєво важливим доказом кредитування оцінок. Якщо

ви зацікавлені в отриманні цього кредиту від нашої компанії, пасли нас для отримання додаткової інформації з тим, щоб дати вам Умови основну суму

кредиту, яку ви шукаєте. Нижче Форма заявки вимагають перепроваджувати вам умови.

ФОРМА кредитної заявки.
Ім'я:
Дійсний адреса:
Країна:
Необхідна кількість:
Тривалість:
Вік: (старше 18 років):
Маріта Статус:
Стать:
Національність:
Тел: Головна / Mobile:
Мета отримання:
Щомісячний дохід:
З цими вище, вимагають інформацію ми зможемо до сертифікованих вас з Умовами керівні Сума кредиту ви питаєте для. Будь ласка, поверніть терміново, щоб

ми могли перевірити вашу заявку і внесення затверджених вашого кредиту.

З повагою,
Павло Romenus
Адреса електронної пошти: [email protected]

avatar
30.11.13 20:44 Анонім пише:
Уважаемый Валерий Кирилович!
Когда Вы уходили от нас, говорили: ещё не один раз вы будете меня вспоминать.
Так оно и есть...
Но надеюсь, что скоро Вы опять возглавите завод, многие вернутся назад, мы вместе поднимем из руин Литейку!!!
А этой голубой чуме, надеюсь скоро аукнется за всё, за то, что Вас нарушая все законы Конституции Украины незаконно уволила с должности Ген.Директора ЗАТ РЛЗ!
Мы Вас дорогой Валерий Кирилович очень ждём.


Зарплата не выплачена ещё за октябрь 2013года, с января по июнь 2012 задолженность тоже не погашена.

avatar
30.11.13 20:47 Анонім пише:
Уважаемый Валерий Кирилович!
Когда Вы уходили от нас, говорили: ещё не один раз вы будете меня вспоминать.
Так оно и есть...
Но надеюсь, что скоро Вы опять возглавите завод, многие вернутся назад, мы вместе поднимем из руин Литейку!!!
А этой голубой чуме, надеюсь скоро аукнется за всё, за то, что Вас нарушая все законы Конституции Украины незаконно уволила с должности Ген.Директора ЗАТ РЛЗ!
Мы Вас дорогой Валерий Кирилович очень ждём.


Зарплата не выплачена ещё за октябрь 2013года, с января по июнь 2012 задолженность тоже не погашена.

avatar
24.01.14 20:08 Ricardo Ibarra Fernandez пише:
УВАГА:

Ми Сертифікований кредиту кредитор, заснований в усьому світі. Ми пропонуємо
всі види кредиту як особисті, так і по іпотечних кредитах для людей в усьому
світі. Зацікавлена ​​особа повинна зв'язатися зі мною по:
[email protected]

Привіт

Менеджер Фінансування.

avatar
11.02.14 19:59 Сиджу й плачу... пише:
Свободівці вимагають від прокуратури Рівненського району втрутитися у ситуацію із невиплатою зарплати працівникам ливарного заводу

Рівненський ливарний завод
11 лютого 2014


11 лютого 2014 року у Рівному представники обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" та працівники ливарного заводу планували провести пікетування обласної прокуратури. Причиною проведення акції протесту стало недотримання органами прокуратури своїх наглядових функцій за законодавством України.

У переддень проведення акції протесту із працівниками Рівненського ливарного заводу зустрілися представники районної прокуратури та районної адміністрації й пообіцяли найближчим часом встановити осіб, винних у невиплаті заробітної плати (протягом останніх 18-ти місяців) та зробити все можливе для ліквідації заборгованости.

"Ситуація, що склалася, є яскравим прикладом законного впливу громади на органи правопорядку. Працівникам Рівненського ливарного заводу пообіцяли розробити план-графік із виплати заробітної платні. Варто зазначити, що позитивних дій прокуратури нам навряд чи вдалося би досягнути, якби не наші перемоги "на революційному полі боротьби". Зараз правоохоронні органи та представники чинної влади намагаються йти на будь-які поступки заради збереження стабільности та недоторканности роботи владної "верхівки". Проте ми вже навчені досвідом і знаємо, що такі "поступки" можуть виявитися звичайною фікцією та "окозамилюванням", тому даємо органам прокуратури тиждень на початок роботи згідно зі своїми правовими функціями. Якщо по закінченню цього терміну ситуація із виплатою заробітної платні для працівників ливарного заводу не зміниться, ми залишаємо за собою право провести зазначену акцію протесту та використати усі инші правові методи впливу", – прокоментував ситуацію народний депутат-свободівець Олег Осуховський

Люди! Які ви наївні. Думаєте вам Осуховський щось поможе, він в 2012 поміг, вже два роки отримуєте заборгованість по 30 процентів раз чи два рази на рік.
Прокуратура, суд, берташ, вони куплені, самі знаєте.
Тож поки вила в руки не візьмете, не надійтесь ні на кого.
ЛИШЕ САМІ НА СЕБЕ НАДІЙТЕСЬ!

Ви Українці! Ви нація!


МИ ЦЕ ПИСАЛИ НЕ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПОРОЧИТИ ХОРОШЕ ІМЯ ОСУХОВСЬКОГО, ПРОСТО У НЬОГО НЕМАЄ ПОВНОЇ ВЛАДИ, ЩОБ ТИСНУТИ НА ПРОДАЖНІ СУДИ, ПРОКУРАТУРУ, АДЖЕ САМЕ ТАК Й І Є.
ВЖЕ ВСІ ЗБАНКРУТІЛІ ФІРМИ ВИПЛАТИЛИ БОРГИ, НЕРАЗ ХВАСТАЮТЬСЯ В ІНТЕРНЕТІ.ЛИВАРНИЙ НЕ ТІЛЬКИ НЕ ВИПЛАТИВ БОРГИ ЗА 2012 РІК, А Й НЕ ПРИСТУПИВ ДО РОБОТИ В НОВОМУ 2014 РОЦІ.

сторiнки: попередня  1  2  3  ...  9  10  11


Інші публікації у розділі:

// 10.12.2018
<a href='/Info/?id=96993' >У Рівному готували "Волонтерські вареники" на схід для бійців АТО [ВІДЕО]</a>

У Рівному готували "Волонтерські вареники" на схід для бійців АТО [ВІДЕО] (переглядів: 19)

Більше тисячі вареників на одному столі. Українську традиційну страву, волонтери спільно з небайдужими рівнянами готують уже п'ятий рік поспіль. Після чого відправляють їх на схід для бійців АТО. На кулінарній акції "Волонтерські вареники" побували й наші журналісти.
// 10.12.2018
<a href='/Info/?id=96992' >У вівторок, 11 грудня, в обласному центрі буде без опадів </a>

У вівторок, 11 грудня, в обласному центрі буде без опадів (переглядів: 23)

З ранку до самого вечора в Рівному небо буде вкрите хмарами. Без опадів.
// 10.12.2018
<a href='/Info/?id=96991' >Руїни та безлад: рівняни просять відремонтувати сходи біля будинку [ВІДЕО]</a>

Руїни та безлад: рівняни просять відремонтувати сходи біля будинку [ВІДЕО] (переглядів: 44)

Ремонт розпочали, а закінчити ніяк не можуть. Майже у самісінькому центрі міста біля багатоквартирного будинку ще чотири місяці тому почали капітальний ремонт сходів. Однак все що вдалося зробити комунальникам - звести одну опорну стіну і залишити безлад, на цьому і все. Люди скаржаться у будинок потрапити неможливо більше того весь бруд стікає у під'їзд. Коли ж завершать роботи дізнавалися наші журналісти.
// 10.12.2018
<a href='/Info/?id=96987' >Які права людини найчастіше порушуються у Рівному? [ВІДЕО]</a>

Які права людини найчастіше порушуються у Рівному? [ВІДЕО] (переглядів: 52)

10 грудня у світі відзначається Міжнародний день прав людини. Декларація про свободу громадян прийнята ще у 1948 році. Втім українці й до сьгодні продовжують стикатись з порушенням своїх прав. Про те, як з цим боротися - далі у сюжеті.