Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /


// 09.08.2012

теги: продукція, фермери, Волинський екологічний продукт

Фермери Рівненщини братимуть участь у тендерах

Фермери Рівненщини братимуть участь у тендерах Як результат постачатимуть свою продукцію у дитячі садочки та школи. Це стало можливо завдяки створенню проекта «Волинський екологічний продукт». Його мета - пошук ринків збуту та реалізація фермерської продукції без посередників.

Олег Поліщук - фермер з багаторічним стажем. Займається тваринництвом та овочівництвом. Тримає більше ста корів, овець та свиней. А на трьохстах гектарах землі вирощує весь суповий набір. В останні роки почав садити ще й соняшники і робити власну олію.

Через брак коштів у господарстві найманих працівників майже немає. Батьку все допомагають діти. Їх у сім'ї 14. Одні працюють по господарству, інші на городі, найменші випасають худобу.

Багатодітна мати Роза Поліщук всім дітям роздає обов'язки. Не працювати дозволяє тільки найменшим - двох та чотирьох років.

Важка селянська праця дає результат. Щороку родина має хороший урожай овочів, чимало молока та м'яса. Проблема - нікуди продукцію дівати. Дорога у супермаркети закрита. На ринках доводиться продавати екологічно чистий товар перекупникам за безцінь. Відтак, праця на землі стає не прибутковою.

Збувати продукцію - це не єдина мета менеджерів, які працюватимуть у проекті "Волинський екологічний продукт". Вони усунуть посередників та сприятимуть переробці товарів.

До проекту "Волинський екологічний продукт" вже долучилось майже 20 фермерів з Рівненщини. Олег Поліщук один з них. Сподівається, що тепер його продукція не продаватиметься за безцінь, або ще гірше, не гнитиме у сховищах за відсутності покупців.

Анна Яцук, Артем Лаговський
переглядів: 1789

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91869' >Як визначити, хто з рівненських продавців торгує домашнім, а хто - перекупом? [ВІДЕО]</a>

Як визначити, хто з рівненських продавців торгує домашнім, а хто - перекупом? [ВІДЕО] (переглядів: 522)

А ви довіряєте продавцям, у яких купуєте продукти харчування? А ви впевнені у тому, що вас не обманули і продали свіже та якісне?
// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91868' >Дурдом, ЛГБТ і прокурор "для краси": Рівнерада засідала і вирішувала  [ВІДЕО]</a>

Дурдом, ЛГБТ і прокурор "для краси": Рівнерада засідала і вирішувала [ВІДЕО] (переглядів: 172)

Міська рада програла в суді 8 мільйонів гривень, депутати проти нетрадиційного виховання дітей у школах і чому дідуся із сесії Рівнеради виганяв міський голова та кликав охорону - дивіться у сюжеті.
// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91865' >Які традиції у рівненських рідновірів на день літнього сонцестояння? [ВІДЕО]</a>

Які традиції у рівненських рідновірів на день літнього сонцестояння? [ВІДЕО] (переглядів: 776)

Сьогодні, 21 червня, день літнього сонцестояння. Він належить до язичницьких свят. Для наших предків воно означало найвищий розквіт усіх сил природи. Цього дня вони стрибали через вогонь, плели вінки, а також просили для себе гарної долі. Хоч не усі традиції цього свята дожили до сьогоднення, та нашим журналістам вдалось відшукати найцікавіше.
// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91862' >Куди рівняни вирушають у відпустку та скільки це коштує? [ВІДЕО]</a>

Куди рівняни вирушають у відпустку та скільки це коштує? [ВІДЕО] (переглядів: 147)

Сезон відпусток у розпалі. Відтак рівняни вирушають на відпочинок. Одні обирають морський бриз за кордоном інші гори та ліси на теренах України. Ціни різні втім цьогоріч доступні кажуть туроператори.