Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 09.08.2012

теги: продукція, фермери, Волинський екологічний продукт

Фермери Рівненщини братимуть участь у тендерах

Фермери Рівненщини братимуть участь у тендерах Як результат постачатимуть свою продукцію у дитячі садочки та школи. Це стало можливо завдяки створенню проекта «Волинський екологічний продукт». Його мета - пошук ринків збуту та реалізація фермерської продукції без посередників.

Олег Поліщук - фермер з багаторічним стажем. Займається тваринництвом та овочівництвом. Тримає більше ста корів, овець та свиней. А на трьохстах гектарах землі вирощує весь суповий набір. В останні роки почав садити ще й соняшники і робити власну олію.

Через брак коштів у господарстві найманих працівників майже немає. Батьку все допомагають діти. Їх у сім'ї 14. Одні працюють по господарству, інші на городі, найменші випасають худобу.

Багатодітна мати Роза Поліщук всім дітям роздає обов'язки. Не працювати дозволяє тільки найменшим - двох та чотирьох років.

Важка селянська праця дає результат. Щороку родина має хороший урожай овочів, чимало молока та м'яса. Проблема - нікуди продукцію дівати. Дорога у супермаркети закрита. На ринках доводиться продавати екологічно чистий товар перекупникам за безцінь. Відтак, праця на землі стає не прибутковою.

Збувати продукцію - це не єдина мета менеджерів, які працюватимуть у проекті "Волинський екологічний продукт". Вони усунуть посередників та сприятимуть переробці товарів.

До проекту "Волинський екологічний продукт" вже долучилось майже 20 фермерів з Рівненщини. Олег Поліщук один з них. Сподівається, що тепер його продукція не продаватиметься за безцінь, або ще гірше, не гнитиме у сховищах за відсутності покупців.

Анна Яцук, Артем Лаговський
переглядів: 1859

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 16.12.2018
<a href='/Info/?id=97035' >Рівнян запрошують на "Новорічну казку" </a>

Рівнян запрошують на "Новорічну казку" (переглядів: 394)

Вже з 18 грудня по 20 січня наступного року у Рівному на Майдані Незалежності пройде святковий ярмарок.
// 16.12.2018
<a href='/Info/?id=97105' >У Рівному із самого ранку обіцяють сніг [ПРОГНОЗ ПОГОДИ]</a>

У Рівному із самого ранку обіцяють сніг [ПРОГНОЗ ПОГОДИ] (переглядів: 176)

З ранку до самого вечора в Рівному небо буде вкрите хмарами. Вранці очікується сильний сніг. Після обіду він послабшає, але буде продовжувати йти до пізнього вечора.
// 16.12.2018
<a href='/Info/?id=97101' >Третій Благодійний забіг відбувся в обласному центрі [ФОТО]</a>

Третій Благодійний забіг відбувся в обласному центрі [ФОТО] (переглядів: 171)

RIVNE ST.MYKOLAS RUN 2018 – це традиційний забіг Святого Миколая, який ставить за мету зібрати кошти на купівлю шприцевих насосів для Рівненської обласної дитячої лікарні.
// 16.12.2018
<a href='/Info/?id=97098' >Вогні новорічної ялинки запалять у Рівному </a>

Вогні новорічної ялинки запалять у Рівному (переглядів: 251)

На майдані Незалежності проведуть ціле театральне дійство.