Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /

// 27.06.2012

теги: рекорд, книга, презентація

У Рівному представили дитячу книгу-рекордсменку

У Рівному представили дитячу книгу-рекордсменку Метрова, вагою понад 2 кілограми, зроблена руками більше трьох з половиною сотень дітлахів. У Рівному представили дитячу книгу рекордсменку. Видання зареєстрували у Національній книзі рекордів України як художню ілюстровану книгу, зроблену найбільшою кількістю дітей. Ідея написання такої незвичної казки належить київській письменниці Джінні.

Вихованці тридцять восьмого садочка прийшли до обласної бібліотеки для юнацтва подивитися на книгу-рекордсменку. Створювали її триста шістдесят дітей та більше півсотні дорослих - відомих письменників, художників, музикантів зі столиці, Львова та Рівного . Всі вони стали співавторами. Ідея "Срібної читацької книги", так називається видання, належить київській казкарці Джінні, себто письменниці Євгенії Пірог. Ілюстрована казка увійшла до Національного реєстру рекордів України, як зроблена найбільшою кількістю дітей. Рівненським же малюкам найголовніше, що описана розповідь весела та цікава. Тепер копіюють головного героя кота Бульку та розповідають, про що казка.

Історію про подорож кота Бульки писали та малювали більше півроку. Казкарка Джінні зустрічалася з невеликими групами малюків та дорослих, які продовжували історію від попередніх дописувачів. Тобто створювали книгу естафетно.

Допомагав казкарці літературний гномик, а за сумісництвом - онук Денис. Письменниця каже, його роль у написанні казки - одна з найважливіших.

Уподобали книгу не тільки малюки, а й бібліотекарі. Запрошують казкарку Джінні в гості ще.

Далі ж рукотворне видання планують передати до Музею книги та друкарства України, а історію про кота Бульку надрукувати у зменшеному форматі.

Анна Махно, Інна Царук, Володимир Захаров
переглядів: 3414

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 20.10.2018
<a href='/Info/?id=95507' >Тактичні навчання пройшли в Рівненському суді [ФОТО]</a>

Тактичні навчання пройшли в Рівненському суді [ФОТО] (переглядів: 195)

Тактику дій з охорони судових установ відпрацьовували поліція та Нацгвардія.
// 20.10.2018
<a href='/Info/?id=95506' >За спалювання сміття та опалого листя на рівнян очікує штраф </a>

За спалювання сміття та опалого листя на рівнян очікує штраф (переглядів: 264)

З настанням осені містяни почали активно наводити лад біля своїх приватних будинків та на городах, спалюючи суху траву та листя.
// 20.10.2018
<a href='/Info/?id=95496' >У Рівному провели чергове засідання архітектурно-містобудівної ради [ФОТО]</a>

У Рівному провели чергове засідання архітектурно-містобудівної ради [ФОТО] (переглядів: 145)

Вчора, 19 жовтня, відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради.
// 19.10.2018
<a href='/Info/?id=95492' >Як домашні тварини можуть покращити здоров'я маленьких рівнян? [ВІДЕО]</a>

Як домашні тварини можуть покращити здоров'я маленьких рівнян? [ВІДЕО] (переглядів: 121)

Нещодавно Міністерство охорони здоров'я України оприлюднило інформацію про те, що зміцнити дитяче здоров'я можна за допомогою тварин. Відтак, порадили не забороняти малюкам контактувати з домашніми улюбленцями, а також з безпритульними.