Третє коло чемпіонату України з баскетболу в суперлізі помаранчеві завершили перемогою вдома над сусідом у турнірній таблиці БК "Полтава". У дебюті зустрічі на майданчику впевненіше почувалися гості, однак господарі зуміли перехопити ініціативу та звели першу чверть внічию — 26:26.

У другій команди більше уваги приділяли захисту, зате рівняни зуміли виграти її, а відтак — і першу половину матчу — 43:41. У третій чверті рахунок зростав повільно, але в кінці "Пульсар" уповільнив темп — розрив становив усього три очки. Останній період виграла "Полтава", яка встановила нічийний рахунок — 70:70. В овертаймі Дмитро Брянцев приніс "Пульсару" поспіль п'ять очок. У підсумку — 81:75 на користь помаранчевих.