Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /


// 03.04.2012

теги: зупинка, село, траса

Небезпечна дорога до зупинки у селі Великий Житин

Небезпечна дорога до зупинки у селі Великий Житин З незручностями борються мешканці села Великий Житин. Аби доїхати до Рівного вони йдуть до зупинки біля кілометра. Все б і нічого, та шлях цей лежить трасою, де швидкісних обмежень для автівок немає. Люди вже четвертий рік клопочуть про будівництво зупинки ближче до населеного пункту, проте безрезультатно.

Щодня школярі та студенти, аби доїхати до Рівного на навчання йдуть до зупинки цією дорогою. Проте обладнаного тротуару, чи ж бо знаків про населений пункт та обмеження швидкості автомобілів немає. Люди просять встановити ще одну зупинку - ближче. Проте, 4 роки отримують від профільних інстанцій відмову.

Натомість сільський голова запевняє, всі звернення громадян розглянуті.

В обласній службі автомобільних доріг про проблему знають давно. Однак дозвіл на встановлення зупинки видати не можуть. Адже свого часу виїзд з Великого Житина на ділянку дороги Городище-Рівне-Староконстянтинів люди облаштували без погодження відповідних інстанцій. Крім того, ця траса — державного значення, та відноситься до 2-гої категорії, а це ще одна причина унеможливлення зведення зупинки.

Як варіант, пропонує Микола Демиденко, вранці та ввечері пускати рейсовий автобус через Великий Житин. Таке вже практикують в інших районах області. Буцім, це буде дешевше, аніж зведення зупинок. Допомогти великожитенцям обіцяють в обласній адміністрації. Проте, буде це нова зупинка, рейсовий автобус чи обладнаний тротуар, ще не вирішили. Нині чиновники розглядають всі варіанти.

Анна Махно, Володимир Захаров
переглядів: 3508 / коментарів: 2

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі

avatar
06.04.12 17:38 ПАПАРАЦЦІ пише:
Як ці хабарники-бюрократи вже дістали.., пишуть закони і ті ж ДБН під себе, що більше здерти, а не для
того, що б людям краще жилося...

avatar
23.10.13 14:09 Анонім пише:
Пора по их особнякам пройтись...Смотришь и деньги найдутьсяІнші публікації у розділі:

// 20.07.2018
<a href='/Info/?id=92817' >Як реагують рівняни на нову банкноту номіналом 20 гривень? [ОПИТУВАННЯ]</a>

Як реагують рівняни на нову банкноту номіналом 20 гривень? [ОПИТУВАННЯ] (переглядів: 218)

Оновили дизайн та омолодили Івана Франка. Саме такий вигляд має нова банкнота номіналом 20 гривень, яку нещодавно презентував Національний Банк України. Він ж планує виготовити близько 5 мільйонів таких купюр, а в грошовий обіг запустять її аж 25 вересня.
// 20.07.2018
<a href='/Info/?id=92813' >Пагорб Слави: рівняни заплатять за чужі промахи [ВІДЕО]</a>

Пагорб Слави: рівняни заплатять за чужі промахи [ВІДЕО] (переглядів: 269)

Вантажні автомобілі, завантажені піском та щебенем. На "гарячу лінію" телеканалу Рівне 1 зателефонував рівнянин і повідомив - бачив на власні очі, як все це зсипають на Пагорбі Слави і підозрює: тут і далі продовжують скандальне будівництво попри рішення судів усіх інстанцій.
// 20.07.2018
<a href='/Info/?id=92805' >У Рівному підтримали всеукраїнську акцію «Україна - не шкуродерня»</a>

У Рівному підтримали всеукраїнську акцію «Україна - не шкуродерня» (переглядів: 390)

Сьогодні, 20 липня, близько тридцяти учасників акції на захист тварин «Україна - не шкуродерня», зібравшись під стінами міської ради Рівного, закликали до більш суворого покарання для тих, хто до знущається на тваринами.
// 20.07.2018
<a href='/Info/?id=92795' >Кому у Рівному заважають сміттєві баки? [ВІДЕО]</a>

Кому у Рівному заважають сміттєві баки? [ВІДЕО] (переглядів: 419)

Кошти рівнян нещадно спалюють. Мова де про два випадки підпалу сміттєвих контейнерів у нашому місті. Втрати, яке понесло КАТП 1728 через таке хулігансьво, складає майже двадцять тисяч гривень.