Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 29.03.2012

теги: Острозька академія, олімпіада, Біблія

Відкрилась Всеукраїнська олімпіада юних знавців Біблії

Відкрилась Всеукраїнська олімпіада юних  знавців Біблії На батьківщині Острозької Біблії змагаються учні - знавці Святого Письма. Близько двохсот школярів з усієї України з'їхались до Острозької академії. Тут упродовж двох днів проходить всеукраїнська олімпіада "Юні знавці Біблії".

В Острозькій академії - передвеликодній настрій. Змагання юних знавців Біблії розпочинає молитва, а продовжує - вітання від українських прочан, які щойно повернулися з Єрусалиму.

Василь Жуковський організовує заходи з духовно-морального виховання молоді від часу відродження Острозької академії. Саме під його керівництвом розробили першу загальнодержавну програму з основ християнської етики для учнів усіх класів, яка отримала гриф Міністерства освіти. Щоправда, предмет вивчають факультативно, і школярі, які живуть за християнськими цінностями, часом зустрічають нерозуміння з боку однолітків, бідкається Василь Жуковський.

На Рівненщині основи християнської етики вивчають майже в 70 відсотках шкіл. Серед минулорічних переможців олімпіади кожен третій - з Рівненщини. Та перш ніж перемогти, школярам доведеться чимало попрацювати. Для старших - письмовий тест на знання Біблії та дебати, наймолодші ж презентуватимуть творчі доробки, з якими приїхали на олімпіаду.

Учасники хвилюються, організатори - заспокоюють: змагання змаганням, а переможцем є кожен учень, адже юні знавці Біблії обрали собі надійні життєві дороговкази. Бути християнами не на словах, а на ділі бажають учасникам олімпіади члени журі. І додають: добре знання Біблії - це насамперед уміння використовувати християнські цінності у повсякденному житті.

Віталій Голубєв, Артем Лаговський
переглядів: 3751

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 16.12.2018
<a href='/Info/?id=97035' >Рівнян запрошують на "Новорічну казку" </a>

Рівнян запрошують на "Новорічну казку" (переглядів: 394)

Вже з 18 грудня по 20 січня наступного року у Рівному на Майдані Незалежності пройде святковий ярмарок.
// 16.12.2018
<a href='/Info/?id=97105' >У Рівному із самого ранку обіцяють сніг [ПРОГНОЗ ПОГОДИ]</a>

У Рівному із самого ранку обіцяють сніг [ПРОГНОЗ ПОГОДИ] (переглядів: 176)

З ранку до самого вечора в Рівному небо буде вкрите хмарами. Вранці очікується сильний сніг. Після обіду він послабшає, але буде продовжувати йти до пізнього вечора.
// 16.12.2018
<a href='/Info/?id=97101' >Третій Благодійний забіг відбувся в обласному центрі [ФОТО]</a>

Третій Благодійний забіг відбувся в обласному центрі [ФОТО] (переглядів: 171)

RIVNE ST.MYKOLAS RUN 2018 – це традиційний забіг Святого Миколая, який ставить за мету зібрати кошти на купівлю шприцевих насосів для Рівненської обласної дитячої лікарні.
// 16.12.2018
<a href='/Info/?id=97098' >Вогні новорічної ялинки запалять у Рівному </a>

Вогні новорічної ялинки запалять у Рівному (переглядів: 251)

На майдані Незалежності проведуть ціле театральне дійство.