Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /

// 29.03.2012

теги: Острозька академія, олімпіада, Біблія

Відкрилась Всеукраїнська олімпіада юних знавців Біблії

Відкрилась Всеукраїнська олімпіада юних  знавців Біблії На батьківщині Острозької Біблії змагаються учні - знавці Святого Письма. Близько двохсот школярів з усієї України з'їхались до Острозької академії. Тут упродовж двох днів проходить всеукраїнська олімпіада "Юні знавці Біблії".

В Острозькій академії - передвеликодній настрій. Змагання юних знавців Біблії розпочинає молитва, а продовжує - вітання від українських прочан, які щойно повернулися з Єрусалиму.

Василь Жуковський організовує заходи з духовно-морального виховання молоді від часу відродження Острозької академії. Саме під його керівництвом розробили першу загальнодержавну програму з основ християнської етики для учнів усіх класів, яка отримала гриф Міністерства освіти. Щоправда, предмет вивчають факультативно, і школярі, які живуть за християнськими цінностями, часом зустрічають нерозуміння з боку однолітків, бідкається Василь Жуковський.

На Рівненщині основи християнської етики вивчають майже в 70 відсотках шкіл. Серед минулорічних переможців олімпіади кожен третій - з Рівненщини. Та перш ніж перемогти, школярам доведеться чимало попрацювати. Для старших - письмовий тест на знання Біблії та дебати, наймолодші ж презентуватимуть творчі доробки, з якими приїхали на олімпіаду.

Учасники хвилюються, організатори - заспокоюють: змагання змаганням, а переможцем є кожен учень, адже юні знавці Біблії обрали собі надійні життєві дороговкази. Бути християнами не на словах, а на ділі бажають учасникам олімпіади члени журі. І додають: добре знання Біблії - це насамперед уміння використовувати християнські цінності у повсякденному житті.

Віталій Голубєв, Артем Лаговський
переглядів: 3697

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 23.09.2018
<a href='/Info/?id=94763' >У Рівному врятували життя 86-річної рівнянки</a>

У Рівному врятували життя 86-річної рівнянки (переглядів: 421)

Ще 21 вересня, пізно ввечері поліцейським роти тактико-оперативного реагування надійшло повідомлення від занепокоєних мешканців будинку на вулиці 24 серпня про те, що з вікна, де живе жінка похилого віку чути крики про допомогу.
// 23.09.2018
<a href='/Info/?id=94758' >У Рівному патрульні врятували жінку від необдуманого кроку</a>

У Рівному патрульні врятували жінку від необдуманого кроку (переглядів: 561)

Днями пізно ввечері патрульним надійшов виклик - "сімейна сварка".
// 22.09.2018
<a href='/Info/?id=94735' >У Рівному хочуть упорядкувати вигул домашніх улюбленців </a>

У Рівному хочуть упорядкувати вигул домашніх улюбленців (переглядів: 348)

Нову петицію на сайті міської ради зареєстрував Коротчук Алексей Валерьевич.
// 22.09.2018
<a href='/Info/?id=94734' >У Рівному продовжують голосувати за Громадський бюджет </a>

У Рівному продовжують голосувати за Громадський бюджет (переглядів: 310)

Рівняни активно голосують за проекти громадського бюджету.