Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /


// 29.03.2012

теги: Острозька академія, олімпіада, Біблія

Відкрилась Всеукраїнська олімпіада юних знавців Біблії

Відкрилась Всеукраїнська олімпіада юних  знавців Біблії На батьківщині Острозької Біблії змагаються учні - знавці Святого Письма. Близько двохсот школярів з усієї України з'їхались до Острозької академії. Тут упродовж двох днів проходить всеукраїнська олімпіада "Юні знавці Біблії".

В Острозькій академії - передвеликодній настрій. Змагання юних знавців Біблії розпочинає молитва, а продовжує - вітання від українських прочан, які щойно повернулися з Єрусалиму.

Василь Жуковський організовує заходи з духовно-морального виховання молоді від часу відродження Острозької академії. Саме під його керівництвом розробили першу загальнодержавну програму з основ християнської етики для учнів усіх класів, яка отримала гриф Міністерства освіти. Щоправда, предмет вивчають факультативно, і школярі, які живуть за християнськими цінностями, часом зустрічають нерозуміння з боку однолітків, бідкається Василь Жуковський.

На Рівненщині основи християнської етики вивчають майже в 70 відсотках шкіл. Серед минулорічних переможців олімпіади кожен третій - з Рівненщини. Та перш ніж перемогти, школярам доведеться чимало попрацювати. Для старших - письмовий тест на знання Біблії та дебати, наймолодші ж презентуватимуть творчі доробки, з якими приїхали на олімпіаду.

Учасники хвилюються, організатори - заспокоюють: змагання змаганням, а переможцем є кожен учень, адже юні знавці Біблії обрали собі надійні життєві дороговкази. Бути християнами не на словах, а на ділі бажають учасникам олімпіади члени журі. І додають: добре знання Біблії - це насамперед уміння використовувати християнські цінності у повсякденному житті.

Віталій Голубєв, Артем Лаговський
переглядів: 3640

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91869' >Як визначити, хто з рівненських продавців торгує домашнім, а хто - перекупом? [ВІДЕО]</a>

Як визначити, хто з рівненських продавців торгує домашнім, а хто - перекупом? [ВІДЕО] (переглядів: 521)

А ви довіряєте продавцям, у яких купуєте продукти харчування? А ви впевнені у тому, що вас не обманули і продали свіже та якісне?
// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91868' >Дурдом, ЛГБТ і прокурор "для краси": Рівнерада засідала і вирішувала  [ВІДЕО]</a>

Дурдом, ЛГБТ і прокурор "для краси": Рівнерада засідала і вирішувала [ВІДЕО] (переглядів: 172)

Міська рада програла в суді 8 мільйонів гривень, депутати проти нетрадиційного виховання дітей у школах і чому дідуся із сесії Рівнеради виганяв міський голова та кликав охорону - дивіться у сюжеті.
// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91865' >Які традиції у рівненських рідновірів на день літнього сонцестояння? [ВІДЕО]</a>

Які традиції у рівненських рідновірів на день літнього сонцестояння? [ВІДЕО] (переглядів: 776)

Сьогодні, 21 червня, день літнього сонцестояння. Він належить до язичницьких свят. Для наших предків воно означало найвищий розквіт усіх сил природи. Цього дня вони стрибали через вогонь, плели вінки, а також просили для себе гарної долі. Хоч не усі традиції цього свята дожили до сьогоднення, та нашим журналістам вдалось відшукати найцікавіше.
// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91862' >Куди рівняни вирушають у відпустку та скільки це коштує? [ВІДЕО]</a>

Куди рівняни вирушають у відпустку та скільки це коштує? [ВІДЕО] (переглядів: 146)

Сезон відпусток у розпалі. Відтак рівняни вирушають на відпочинок. Одні обирають морський бриз за кордоном інші гори та ліси на теренах України. Ціни різні втім цьогоріч доступні кажуть туроператори.