Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /

// 11.02.2009

Конкурс на найромантичніше освідчення в коханні

Конкурс на найромантичніше освідчення в коханні Конкурс “Не мовчи! Скажи Люблю!” тривав на сайті Першого місцевого з 1 до 13 лютого.

Першим переможцем став заслужений артист України Олексій Заворотній – його поетичне освідчення в коханні глядачі “Рівне 1” мали змогу почути в прямому ефірі “Новин Рівного” напередодні свята всіх закоханих – 13 лютого. Інших переможців визначили та нагородили 14 лютого на відкритті комп’ютерного магазину - співорганізатора конкурсу. Той же Олексій Заворотній був відзначений романтичною вечерею. Ще двом переможцям акції - Любові Романюк та Сергію Жданюку, підготували у подарунок модні аксесуари від магазину. Усі учасники, які прийшли того дня, отримали відповідне свідоцтво та дисконтні картки.

Дякуємо всім, хто взяв участь в акції та всім глядачам телеканалу за те, що ви залишаєтеся з нами! Кохання вам, радості і миру!

До уваги учасників конкурсу! Свідоцтва, які засвідчують вашу участь у конкурсі “Не мовчи! Скажи Люблю”, чекають на вас. Телефон для довідок (0362) 43–02–43 (контактна особа – Тарас).

Освідчення учасників конкурсу ви можете переглянути нижче

переглядів: 47866 / коментарів: 56

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі
сторiнки: попередня  1  2  3

avatar
12.02.09 21:31 Сергій пише:
Я так тебе люблю,
Що стримати не в силах
Моїх бажань і мрій політ,
І в день любові Валентинів
Наважилась освідчитись тобі.
Моє кохання, як метелик:
Тендітне, ніжне, боязкею
Лиш обернись - я біля тебе,
А не помітиш - то й нема мене.

avatar
12.02.09 21:32 Сергій пише:
Мої думки в незвичнім плині,
Мов ноти стеляться, летять,
Вони сплітають павутиння
Під серця стук й дихання такт.
Все так раптово, навіть швидко,
Як літній дощ в спекотний день,
Так несподівано, нестримно,
Та ні ж, сплановано день в день.
Зірки на небі мерехтіли,
Вони спадали нам до ніг.
їм мабуть також нетерпілось,
Щоб посміхнулись ми й до них.
Я не боюсь тобі зізнатись,
Можливо в котре, хоч й тремчу,
Заглянь лиш в очі і побачиш —
Як щиро я тебе люблю!!!

avatar
12.02.09 21:32 Сергій пише:
Моя любов до тебе не згасає!
Промінням сяє у твоїй красі.
Мов місяць у тумані виринає,
І мовби осінь постає в пітьмі.
Чарівні сльози капають невпинно,
з небес зривають листя в забутті
Моя любов мов чарівна перлина
загублена в троянди красоті.
Бо ти наповнюєш моє життя собою,
І лиш тобою я живу!
Твоє кохання збережу довіку,
І щастя наше в серці пронесу!

avatar
12.02.09 21:47 Сергій пише:
Від щирого серця вітаю усіх рівнян із світлим та добрим святом усіх закоханих - Днем Святого Валентина!

Усі ми знаємо, що найпрекрасніше і найчистіше почуття на землі – це кохання. Саме кохання примушує нас здійснювати найкращі вчинки в житті і робить нас сильнішими. Кохання є справжнім рушієм до створення найпрекрасніших у світі речей, наймелодійнішої музики та геніальних витворів мистецтва. Завдяки коханню ми знаходимо справжнє людське щастя.

Не забудьте привітати всіх, хто вам близький. Це свято дружби та любові. Головне, це приділена увага, добрі і ніжні слова. а найкращим подарунком для усіх без винятку є сяючі очі та щаслива посмішка коханих! Скажіть ці слова тим, хто цього від вас чекає, може навіть вже роками, скажіть те, що відчуваєте і в чому боялись признатись! Освічуючись комусь, вірте у взаємність ваших почуттів, і тоді щастя обовязково прийде до вас!

Бажаю, щоб Кохання ніколи не залишало вас та надихало на нові злети і успіхи, а у ваших серцях і сім'ях завжди панувала Любов!

avatar
12.02.09 23:46 Яна дівчина кохана пише:
принц...принцеса...тисячі картинок складалися в моїй дитячій уяві в щасливу казку кохання...
Літній вечір...шепіт хвиль...шуршукання в траві маленьких їжачків...ТИ і я!!! пам'ятаєш той вечір? Тисячі метеликів щастя відривають мене від реальності і так хочеться розказати всім-всім, яка я з ТОБОЮ щаслива!!!!!! помічати у калюжах сердечка, цінувати кожну секундочку проведену з ТОБОЮ,милуватися найкоханішими оченятами, годинами говорити по телефону, проводити захід сонця і мріяти про зустрічі світанку разом, теплом своїх рук зігріватти Твої... бути закоханою! Я кохаю ТЕБЕ, кохаю щиро і шаленно, палко і нестримно, ніжно і вірно, Кохаю.кохаю...кохаю!!!!!!!!Дякую, Сашенятко, за те, що Я ЗНАЮ ЯКЕ ЩАСТЯ НА ДОТИК, за те, що ТИ створив для мене найчарівнішу казку...за те, що просто мене кохаєш, за те що 8 місяців тому доторкнувся своєю криштально чистою душею до мого серця і оживив мою мрію: дякую за те, що навчив мене кохати!!!!!!!!!!
Вітаю, мій КОХАНИЙ БОНДАРЕЦЬ ОЛЕКСАНДР з нашим днем--днем закоханих!!!!!!!!!!!!

avatar
12.02.09 23:56 АнЧя пише:
Друг. Ты просто друг…. Что тут ёщё сказать. Только иногда, я закрываю глаза, и вспоминаю нашу встречу. Нашу с тобой безумную встречу. Ты помнишь, как всё было? Было всё замечательно. В тот вечер я была безумно счастлива, я помню, как ты открывал бутылку из-под вина, как она не поддавалась твоим усилиям, как ты шутил, а я смеялась, было весело. Но всё же, был ты чужой. Ты даже в глаза мне старался не смотреть, ты чего-то боялся. Да, тебе было стыдно, что ты не чувствуя ко мне ничего, играл со мной в такую не шуточную игру. Но я сама пошла на этот шаг, я сама разрешила тебе, мне самой захотелось окунуться в этот омут наигранных чувств. Я прекрасно знала, что ты меня не любишь, да и я тебя не любила, но я сама не знаю почему, просто хотела быть с тобой. Ты ёщё любил свою бывшую, я любила твоего друга. Мы как два несчастных человечка, которых объединяло одно горе, отсутствие любви. Играла музыка, бокал вина, ночь на дворе, дождь…ты что-то говорил, я смотрела на тебя и думала. О чём я думала? Я думала о нас, о твоей несчастливой любви, о твоих грустных глазах. Думала, какой же все-таки не справедлив этот мир; почему люди встречаются, влюбляются, потом расходятся, делают друг другу больно, почему? Подумала даже о том, зачем и мы с тобой встретились? Разве это просто случайность? Люди говорят, что случайностей нет, что всё уже предназначено свыше. Откинув от себя все дурные мысли, я переместилась в реальность, где в очень уютной комнатке сидел ты. Выпив немного вина, я расслабилась, подумав, будь что будет. Наши глаза встретились, разгорелась страсть. Мы слились в долгом поцелуи. Твои губы нежно коснулись моих, я закрыла глаза. Мне так хорошо, чувствую рядом тебя. О, Боже, твои поцелуи, они такие горячие. Ты так жадно целовал каждую клеточку моего тела. Я безумно тебя хотела. Страсть была настолько сильна, что я забыла обо всём на свете. От твоих прикосновений я вся дрожала. Твои руки блуждали по моему телу. Ты меня так ласкал, как не ласкал никто другой. Мне хотелось стать для тебя рабыней страсти и делать для тебя всё, что ты пожелаешь. Я отдалась тебе, и ни о чем не жалею. Я почувствовала себя в твоих сильных объятиях не такой уже одинокой, даже любимой, и мне на мгновения показалось, что ты тоже целуешь любимую женщину. На улице лил дождь, а мы…а мы занимались «любовью». Мы стали одним целым. Жаль только что в постели. В жизни ты для меня просто друг. А эту нашу с тобой ночь я не забуду никогда. Я не забуду твои глаза, твои губы, твои руки. Я ничего не забуду…
Друг. Ты просто друг…но я хочу что бы ты знал....я люблю тебя...

avatar
13.02.09 00:50 Андрійко пише:
Я тебе кохаю так сильно, що вже ні дня не зможу прожити без тебе, не чути твій мелодійний голос, не бачити твої тонкі вуста. Без тебе світ здається сірим і пустим, а з тобою я починаю жити і насолоджуватись кожним моментом. Ти допомогла мені побачити світ таким, який він є, і він прекрасний. Коли ти біля мене, я забуваю про все, і живу тільки зараз, і тільки з тобою. Твій поцілунок це – неземна насолода, а твоя посмішка з кожним разом зачаровую все більше і більше…
Я ТЕБЕ КОХАЮ…

avatar
13.02.09 14:41 G A N I B E Z пише:
СоЛнИшКа я ТеБя ОчЕнЬ ОчЕнЬ ОчЕнЬ СиЛьНа ЛЛЛ ЮЮЮ ББ ЛЛ ЮЮЮ!!!!!!!!!

---------- (((( От G A N I B E Z А ДлЯ M @ S I K A )))) -----------

avatar
14.02.09 10:11 Олександр пише:
Привіт, ЗІРОНЬКА!!!!!!!!!!!
я так ТЕБЕ КОХАЮ!!!!!!!!!!!!!!!
ТИ навіть неуявляєш як я про ТЕБЕ мріяв!!!!!!!!!!!!Я з ТОБОЮ дуже щасливий!!!!!!!!!!!ЩАСЛИВИЙ, ЩАСЛИВИЙ, ЩАСЛИВИЙ, ПРЕЩАСЛИВИЙ!!!!!!!!!!!!!!!! я дякую ТОБІ МОЄ СОНЕЧКО!!!!!!!!!!!Дякую Богу, Долі і всім всім і всьому всьому, що нам допомогло зустрітися і закохатися!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
а ще, ще я хочу написати, що я ТЕБЕ сильно сильно КОХАЮ МОЄ ЗаЙЧЕНЯТКО!!!!!!!!!!!!!!!!КОХАЮ ТВОЇ чарівні преккрасні неповторні і найщасливіші в світі оченята, кохаю ТВОЮ неповторну, заворожуючу посмішку!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, КОХАЮ ТВОЇ найніжніші рученята, КОХАЮ ТВІй тендітний та фантастично красивий стан, люблю і кохаю ТВОЄ таке кохане і таке рідне обличчя!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
А ще я згадую наші перші дні разом, такі класні, такі неповторні, такі прекрасін!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ТИ навіть неуявляєш як мені приємно чути що ТИ за мною так сильно скучаєш!!!!!!!!!!!!!!!
ТИ неуявляєш як я хочу бачити ТВОЮ щасливу посмішку!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Я так ТЕБЕ КОХАЮ МОЄ СОНЕЧКО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!цьом ЗІРОНЬКА
З Днем Св.Валентина!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!avatar
14.02.09 12:01 L&M пише:
Ти, це та людина яка приносить мені тільки позитивні емоції-мені потрібно тільки згадати про тебе і у мене з'являється посмішка,а що ще потрібно для щастя?Я кохаю тебе мій котику!!!

avatar
16.02.09 18:44 Саша пише:
і хто там переміг? же про це можна почитати ?
відповідь: Результати внесено у тексті статті

avatar
29.06.09 19:03 Кохання сенс життя пише:
Всім закоханим: цей сайт може змінити ваше життя osvidchena.com.ua . Освідчуйтесь та будьте Коханні.

avatar
30.06.09 10:29 olenka пише:
da!....ya imenno narzhalas'...........nu oooooo444444en' smeshno poroj!!!!!

avatar
28.12.09 17:00 Forever Yours пише:
Владік, котенятко моє, не дивлячись на те, що ми з тобою так мало разом, я тебе дуже-дуже люблю... Ти в моєму житті найкращий хлопець і назавжди залишишся найкращим!!! Я ніколи тебе не забуду, коханий! Я рада, що ти в мене є, що ти завжди мене зрозумієш, підтримаєш, втішеш... Ти багато чому мене навчив і я почала помічати, що ти поступово міняєш мене в кращу сторону! Пробач мене за все, що я робила не так-я не навмисно. Я надіюсь що цей Новий рік ми зустрінм і проведм разом! Ніколи не забувай, що я тебе люблю і я заради тебе на все готова!

avatar
30.09.10 18:05 Ірина пише:
Випадково зустрілись обоє. Ти сказав,що я доля твоя. А в гаю шуміли тополі. Я не певна,що буду твоя. Я не певна,хоч все може бути... Може і дісно,ти доля моя. Я так хочу тебе повернути. Йду туди,де є наша зоря!

avatar
28.08.12 01:08 аля пише:
кохання моє!!!!світ без тебе стає темним і безрадісним, коли Тебе немає поряд!!! кожна хвилина без твоїх рук, без твоїх очей і посмішки - як вічність, чорна і немає ніякого сенсу. повертайся швидше до мене, Кохання моє!!!!!

сторiнки: попередня  1  2  3


Інші публікації у розділі:

// 19.11.2018
<a href='/Info/?id=96358' > У Рівному батьки не пускають дітей в школу через менінгококову інфекцію [ВІДЕО]</a>

У Рівному батьки не пускають дітей в школу через менінгококову інфекцію [ВІДЕО] (переглядів: 239)

У Рівному батьки загальноосвітньої школи №23 не пустили своїх дітей на навчання. Вони вимагають карантин. Нагадаємо, тиждень тому вчителька початкових класів померла від менінгікокової інфекції. Їй стало зле на уроці. Шпиталізували в лікарню. За декілька днів вона померла.
// 19.11.2018
<a href='/Info/?id=96314' >У Рівному відзначать День Гідності та Свободи </a>

У Рівному відзначать День Гідності та Свободи (переглядів: 265)

План заходів в обласному центрі на 20 та 21 листопада:
// 19.11.2018
<a href='/Info/?id=96348' >У Рівному просять про продовження маршруту</a>

У Рівному просять про продовження маршруту (переглядів: 159)

Йдеться про маршрут №34. Відповідну петицію зареєстрував на сайті Рівненскої міської ради Олександр Шкоропад.
// 19.11.2018
<a href='/Info/?id=96347' >У Рівному хочуть змінити режим роботи світлофору </a>

У Рівному хочуть змінити режим роботи світлофору (переглядів: 174)

Нова петиція з'явилася на сайті міської ради обласного центру.