Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Патруль /
// 03.01.2012

теги: охорона, бійка, дискотека

На дискотеці в Рівному охорона побила 7-ох рівнян, 6-ро з яких дівчата

На дискотеці в Рівному охорона побила 7-ох рівнян, 6-ро з яких дівчата Надовго запам’ятають новорічну ніч 2012-ого року семеро молодих рівнян, які відпочивали в диско-клубі «Магнат». Вони стверджують: їх жорстоко побила охорона закладу. Все почалось, кажуть постраждалі, з рахунку. Молоді люди поцікавились за що мають заплатити ще 100 гривень.

За Віталія спробувала заступитись його дівчина. Але їй також перепало від кремезної охорони, - каже Катерина. Молодих людей, серед яких 6-ро дівчат, били на вулиці. У Юлії наслідки бійки під оком. Тепер вона не знімає окулярів. Софія – ще одна постраждала. Дівчина каже: охоронець кинув її об стіну.

Молоді люди телефонували до міліції, але додзвонитись на 102 виявилось непросто. Наступного дня після відпочинку в «Магнаті» молоді люди таки звернулись до міліції. Загалом, заяви написали 7-ро постраждалих, 6-ро з яких – дівчата. Нині правоохоронці проводять дослідчу перевірку, а постраждалі знімають побої в бюро судмедекспертизи.

У «Магнаті» про історію з побиттям дівчат знають. Але кажуть: охорона тут ні до чого. Мовляв, молодих людей якщо і били, то лише на вулиці. Та разом із тим керівництво диско-бару збирається писати до міліції зустрічну заяву.

Ця сорочка, розповідає Віталій, найкращий доказ того як обійшлись з ним та його друзями в диско-барі «Магнат». На ній – численні сліди крові. Хто у цьому винен, нині з’ясовують працівники міліції. Вони мають 10 днів щоб вирішити питання про порушення кримінальної справи. Чим закінчиться ця історія, програма «Патруль» розкаже у наступних випусках.

переглядів: 30302 / коментарів: 180

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі
сторiнки: попередня  1  2  3  ...  7  8  9

avatar
09.01.12 19:03 Угрюмый пише:
Хожу в Магнат кода хочется телку жестко поиметь. Малолетки там легко снимаются, сами на кукан залазят за пару грошей. Поэтому с ними не церемонюсь, они знают чего мне от них надо, все по-честному.

avatar
09.01.12 21:37 111 пише:
Тут сказали про сусідні країни - я такої бикоти там вільно на вулиці не бачив, а якщо хтось х нащих і питався - то кайданки одразу на руки надягали. Тому і у нас охоронці не повинні когось бити ( хоча наше сучкі - заспокоєння називають побиттям ( правда цієї події я не бачив, я знаю як воно взагалі наші"дівчата" мислють).Так от радив би охоронцям будь-яких закладів -як закордоном- опускати буйних та не адекватних відвідувачів на підлогу та одягати кайданки, а далі на єкспертизу та надання поясненнь - за хуліганство 15 діб ще ніхто не відміняв. А після цього можна вже і на суд. А чого це ці побиті дівки ще в прокуратуру не звернулися ? Ну де ви там ? Ми чекаємо...на вас.

avatar
09.01.12 21:46 Forest пише:
Ого-го, какие опытные рыбаки заходят в нашу гавань- "МАГНАТ".....

Кукан (англ. Fish Stringer) — приспособление для сохранения и переноса выловленной рыбы. Он представляет собой прочный шнур с проволочной петлёй на конце. Пойманную (крупную) рыбу, осторожно сняв с крючка, сажают на кукан. Для этого петля продевается в отверстие, сделанное ножом в мягкой ткани рта рыбы, около нижней челюсти, и рыба осторожно опускается в воду. Верхний конец шнура на берегу прикрепляют к вбитому в землю колышку, в лодке — подвязывают к фалу, весельному уху или к специальной державке.

avatar
10.01.12 16:05 анонім пише:
Ми в ту ніч відпочивали в Магнаті і були свідками,як сам директор,який дає інтерв"ю, пив з
охоронцями на барі, а тоді затіяв драку. Охоронці в цей момент кинулися лупцювати всіх підрят-
бідні дівчата падала зі сходей,а задоволений директор за цим спостерігав. Починати треба не з
охорони,а саме з Олександра Коника.

avatar
10.01.12 17:22 Анонім пише:
Добре бути дівчиною. Сидиш вдома, руки в теплі, на роботу ходить не треба, запрошуєш до себе в гості. Батько печатку поставить... Але всерівно народжувати вони будуть.

avatar
10.01.12 20:51 Онанім пише:
Краще їм народжувалки позашивати, щоб собі подібних не народжували після батькової печатки.

avatar
11.01.12 10:22 BOSS пише:
Прав той у кого більше прав - тобто грошей. І якщо в даній ситуації приймав участь директор цього закладу - то не вже грішні Рівняни думають, що наша "сліпа Феміда" Рівненщини поставить справедливу крапку в цій справі. Адже буте так, як завжди: хлопець - дебошир, хуліган, який свідомо справокував конфліктну ситуацію з іншими відпочиваючими, але не дай бог не охороною. Дівчати були з хлопцем разом і також перебували в неадекватному стані, що і стало поштовхом для того, щоб їх позабивати. Адже, якщо то була охорона - Вельми шановний директор "Магнату" поясніть будь - ласка на якій нормативно - правовій підставі ваші бики мають право застосовувати фізичну силу??? Відповіді не чекаю - бо прав той у кого більше "бабла". А з цього робимо висоновок: "Щось коричневого кольору завжди вспливає"

avatar
13.01.12 01:25 :-)) пише:
бидлоті --бидловське відношення, нормальним людям--нормальне...я ці рила з відео, неодноразово бачила на дискотеках міста....вони аби не їли...то дешевше жилось...і як казав знайомий судмедексперт..-синяків ми не знайшли, а те що в голові паморочиться і нудить.....то не факт що горілка з шампанським були свіжі..добре хоч зуби зранку почистили, а то б і я, зранку від їх перегару, похмелився..

avatar
13.01.12 19:08 Елена пише:
Я не раз наблюдала такое отношение со стороны охраны "Магната", на моих глазах они избили выпившего парня ни за что, причем ето происходило на ступеньках завидения (НА УЛИЦЕ!). Они ужастное быдло.Никто из моих знакомых туда не ходит. Инцинденты с охраной уже не раз повторялись с моими знакомыми, причем как с девушками так и парнями.

avatar
13.01.12 20:41 за дорученням педагогічного колективу пише:
Мене, як і всіх порядних та чесних рівнян, глибоко обурюють безпідставні звинувачення персоналу одного з найкращих рекреаційних закладів міста - Магнату. Всі працівники охорони цього чудового центру відпочинку, як на підбір, винятково культурні та високоосвічені молоді люди, з поважних родин, добре виховані та бездоганно вишколені. Окрім обовязкових професійних навичок, також володіють багатьма іноземними мовами, методиками надання невідкладної медичної, психологічної допомоги, а також, звісно, низкою східних єдиноборств. До наклепу на персонал закладу ймовірно вдалися конкуренти, які в такий ганебний спосіб вирішили нашкодити найкращому в місті кутурному центру дозвілля. Рівняни не дадуть мерзенним покидькам ображати своїх улюблених героїв, які своєю творчою, натхненною працею збезпечують усім нам приємні миті радості, доброго настрою в колі друзів і головне - безпечного відпочинку. Слава Україні! Героям Магнату - Слава!

avatar
13.01.12 21:10 до :-)) пише:
Шось я не наблюдав їх на дискотеках хоть і часто ходжу на них! А одну їз
дівчат я особисто бачив з велмчезним синцем під оком! І і про бидлоту
виражайся про себе сама!

avatar
13.01.12 21:24 dawa пише:
Той який дуже інтелектуально висловлюється про нічний клуб "Магнат" дам
тобі пораду: Зайди в Магнат і спробуй поспілкуватися хоча б на одній
іноземній мові з високоосвічченими вишколеними людьми з поважнгих родин,
( які дозволяють собі бити дівчину по обличчю). Думаю у вас буде
інтелектуальний шок та душевне розчарування, після якого вони обов*язково
нададуть вам психологічну допомогу, також застосують деякі професійні
навички у вигляді низки східних єдиноборств! Хоча охоронці люблять
хизуватися східними єдиноборствами над дівчатами, а от перед чоловічою
статтю у них виникає слабкість... Удачі вам мій любий друже! Слава
Україні! Жінкам - Слава!!!

avatar
15.01.12 01:09 Славик пише:
Та где вы там "дівчат" увидели???? Посмотрите на рожжи этих крокодилов-терпил

avatar
12.02.12 23:05 Борисович пише:
В ту новорічну ніч я святкував в "Магнаті" з дружиною. Даний інцидент бачив на власні очі. Охорона поводилась не адекватно - підтверджую. На мої заувадження припинити бійку брутально лаялись і дивились осоловілими очима. Склалось враження,що вони були напідпитку, або під дією якихось психотропних речовин... За репутацію "Магнату" шкода,- колись був чудовий ресторан.Наступний Новий рік доведеться святкувати в іншому місці.

avatar
13.02.12 09:15 Анонім пише:
gavno magnat

avatar
13.02.12 10:15 Про "Магнат" пише:
Були недавно з колегами в вищезгаданому закладі на "Дискотеці 80-х"
Скажу таке 80-ми там і не пахло.
Хоча мене вразило не це.
Малолєтки (це ті в кого нема грошей щоб поїсти і ті хто не вміють пити і гарно себе вести) понапивались та ригали прямо на танцмайданчику.
Про охорону - намагається показати що вона чогось варта - але перед малолєтками. Перед тими хто знає як праильно представитись підібгають хвоста і мовчать тихенько. А це неправильно.

avatar
15.02.12 07:42 Вєра пише:
Можна просто піти в магнат потанцвати, побачити друзів, знайомих, але не напиватися, шо потом лазити рачки по підлозі і позоритися!!! Я не хожу по дискотеках, була раз і не хочу!!!!! Дівчина якшо йде, то повинна пристойно себе вести, тоді і хлопці будуть менше чіплятися...і було би все н ормально в клубах, а то страшно туди заходи....одні пяні морди. Фу!!

avatar
19.06.12 13:34 !!!!!!! пише:
Охрана диствительно ахреневшая! 2011г. мне тоже досталось от охраника, по какой причине я досих пор незнаю?! Перекачаные малалетки (охраник)нашол бы себе ровню по весовой ккатагории (я малелькая хрупкая девушка 160рост 46кг). Обрашение к охране ДМИТРИЮ КВАШЕ: БЫДЛОТА НАУЧИСЬ ОБРАШЯТСЯ С ДЕВУШКАМИ!!!

avatar
19.06.12 13:53 !!!!!!!? пише:
девчёнки каторые получили пиз***ей на новый год! забрали заявление с мусарки и взяли взятку от директора клуба!!! видно мало получили рас ИДИОТКИ взяли деньги...ДО ТЕХ ПОР ПОКА ДИРЕКТОР БУДЕТ ОТКУПАТСЯ ОТ ЗАЯВ,БЕСПРИДЕЛ ОХРАНИКОВ НЕЗАКОНЧИТСЯ!!!

avatar
06.08.13 09:14 Юрко пише:
Останній автор як "в воду дивився". Пройшло чуть більше року і охорона
"Магнату" таки вбила людину.
Безкарність власника, пана Королюка, і його безмізглих дебілів привела до
загибелі людини.

сторiнки: попередня  1  2  3  ...  7  8  9


Інші публікації у розділі:

// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96200' >У Рівному зафіксували 5 випадків незаконного обігу наркотичних речовин [ФОТО]</a>

У Рівному зафіксували 5 випадків незаконного обігу наркотичних речовин [ФОТО] (переглядів: 148)

Вчора, 12 листопада вночі під час поверхневої перевірки інспектори роти тактико-оперативного реагування на вулиці Київський виявили згорток з речовиною зеленого кольору, ймовірно наркотичного походження, виявили у 24-річного рівнянина.
// 13.11.2018
<a href='/Info/?id=96191' >На Рівненщині затримали чоловіка зі зброєю [ФОТО]</a>

На Рівненщині затримали чоловіка зі зброєю [ФОТО] (переглядів: 402)

Учора, 12 листопада, у селі Обарів Рівненського району під час несення служби патрульні поліцейські за порушення правил дорожнього руху зупинили автомобіль «Peugeot Partner».
// 12.11.2018
<a href='/Info/?id=96169' >У Рівному зупинили авто зі зброєю [ФОТО]</a>

У Рівному зупинили авто зі зброєю [ФОТО] (переглядів: 539)

Вчора вночі, 12 листопада, під час патрулювання на вулиці Соборній патрульні помітили автомобіль Audi, водій якого порушив правила дорожнього руху.
// 12.11.2018
<a href='/Info/?id=96167' >На Рівненщині провели перевірку транспортних засобів</a>

На Рівненщині провели перевірку транспортних засобів (переглядів: 646)

Автомобіль-двійник виявили сьогодні, 12 листопада, під час рейду.