Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Програми / Інші програми /
// 25.12.2008

Луцьк перегнав Рівне на чистому патріотизмі?

Луцьк перегнав Рівне  на чистому патріотизмі? Телеміст за участю представників міської влади Рівного та Луцька провели минулої п’ятниці на телеканалі “Рівне 1”. Під час прямого ефіру говорили про одвічне суперництво двох сусідніх обласних центрів, а також з’ясовували: де ж влада господарська, а де — патріотична…

Гостями двох студій стали заступники міських голів Рівного та Луцька Сергій Васильчук і Владислав Стемковський, а також голови бюджетних комісій Луцької та Рівненської міськрад Юрій Корольчук та Сергій Паладійчук. Темою розмови стали якість життя у Рівному та Луцьку за двома основними параметрами: економічний розвиток (стан наповнення міського бюджету, розвиток виробництва та інвестиції), а також стан житлово-комунального господарства. Зокрема, були озвучені підсумки порівняльного дослідження, проведеного на сторінках газети “ОГО” на початку серпня цього року. Наприклад, про те, що міський бюджет Рівного є “заручником” хімічного гіганта “Рівнеазоту”, що у луцькі підприємства вкладається у п’ять разів більше інвестицій. Найцікавішим моментом телеефіру стало озвучення цитати Василя Червонія: “...У Східній Європі вже 15 років не обирають “господарників”, голосуючи за політиків-патріотів. Та й в Україні яскравим прикладом уже є місто Луцьк, яке знаходиться найближче до єврокордону... На останніх виборах лучани обрали молодих політиків, щоб вони били по руках господарників, щоб ті не крали”. Заступник міського голови Луцька Владислав СТЕМКОВСЬКИЙ прокоментував це так: — Так, я справді можу сказати, що на останніх виборах у Луцьку до влади прийшли патріоти. Мабуть, завдяки цьому у нас 96 відсотків проплати за газ. Але ніхто не каже, що патріот — це не господарник. Здійснювати якісну роботу можуть тільки професійні менеджери, — підсумував учасник телемосту.
Юліана ТЕТ
переглядів: 3740

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 09.04.2010
<a href='/Info/?id=5970' >Голова Рівненської облдержадміністрації Василь Берташ - у "Телепресклубі"</a>

Голова Рівненської облдержадміністрації Василь Берташ - у "Телепресклубі" (переглядів: 3806)

Про перші кроки на посаді та плани обласного керівництва, про те, як розвиватиметься найближчим часом Рівненщина і чого чекати її мешканцям від нової влади.
// 25.11.2009
<a href='/Info/?id=4236' >Провідні політики Рівненщини - в телепроекті “Україна – це ми” [ЗАПИС ЕФІРУ]</a>

Провідні політики Рівненщини - в телепроекті “Україна – це ми” [ЗАПИС ЕФІРУ] (переглядів: 7216 / коментарів: 22)

До 5-річчя подій листопада 2004 року Видавничий дім “ОГО” спільно з телеканалом “Рівне 1” та за підтримки приватного підприємства “Анкор” підготували документальний телепроект “Україна – це ми: уроки листопада-2004”. Прем'єра фільму відбулася 26 листопада в "Телепресклубі". Дивимось запис онлайн-трансляції прямого ефіру.
// 19.11.2009
<a href='/Info/?id=4181' >Перший місцевий знімає фільм про Майдан</a>

Перший місцевий знімає фільм про Майдан (переглядів: 4960 / коментарів: 6)

До 5-річчя подій листопада 2004 року, коли після другого туру президентських виборів в Україні відбулись масові акції протесту, що згодом отримали назву Помаранчевої революції, Видавничий дім “ОГО” спільно з телеканалом “Рівне 1” та за підтримки приватного підприємства “Анкор” готують документальний телепроект “Україна – це ми: уроки листопада-2004”.

Про програму (переглядів: 3)