rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули / Новий рік та Різдвяні свята /

Секрети чоловічих новорічних подарунків

Секрети  чоловічих новорічних подарунків В останні дні року, що минає, мільйони жінок бігають по магазинах і скуповують тонни всякого непотребу, який потім під виглядом новорічних подарунків втулюють знайомим. Чоловіки чинять розумніше. Вони йдуть в магазин в останній день. Вони купують мінімум подарунків. Вони знають, заради чого все це...

Чоловіки новорічні подарунки або не купують зовсім (двоюрідна тітка цілком обійдеться без плюшевої іграшкової свині), або купують в останній момент.
Якщо запитати середньостатистичну жінку, навіщо вона накупила стільки новорічних подарунків, вона відповість, що це все для того, щоб порадувати всіх рідних і знайомих.
У чому ж тоді сенс подарунків, якщо багато хто з них зовсім не радує того, хто їх одержує? Відповідь я знайшов у розумній книжці, яка валялася в туалеті у мого приятеля-аспіранта. Він займається стародавньою історією і має безглузду звичку залишати на зливному бачку книги за фахом. Одного разу я відвідав його “робочий кабінет” і виявив там якусь монографію з антропології тубільних племен. Я взявся її перегортати і несподівано виявив статтю, яка називалася “Нарис про дар”.
Там йшлося про те, що в якомусь племені всі на свято дарують подарунки вождю, а він потім кожному дарує що-небудь хороше. І все це називається “дарообмін”, тобто ти що-небудь даруєш кому-небудь, щоб потім він подарував що-небудь тобі. Коротше, пафос в тому, що ніхто нічого нікому не дарує просто так, завжди мається на увазі, що тобі за це щось хороше у відповідь буде. Поділись усмішкою своєю, і вона до тебе ще не раз вернеться...
Дивно, але і нині гра ведеться за тими ж правилами. Тільки ставки змінилися. Ти даруєш дівчині, яка подобається, на Восьме березня дорогі парфуми або плюшевого зайчика, а вона як у відповідь-дар запрошує тебе до себе додому попити кави й подивитися колекцію компакт-дисків.
Зрозуміло, вартість і витонченість подарунка безпосередньо залежать від того, що хочеться одержати натомість. На бабусі можна трохи заощадити (головне - не подарунок, а увага), а начальство краще обдарувати за повною програмою. Що стосується протилежної статі, то тут усе залежить від ситуації. Можна і заощадити, якщо згоден як у відповідь-дар одержати сучасний аналог “Веселого лото”.
Подаруйте людині на Новий рік що-небудь незвичайне.
З Новим роком, друзі!
переглядів: 6284 / коментарів: 1

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>


Коментарі

avatar
29.12.09 20:41 Петро пише:
Так то воно так але що ж таки подарувати оригінальне і незвичайне де воно і як виглядає ???Інші публікації у розділі:

// 26.12.2016
<a href='/Info/?id=76292' >Чому люди не раді вашим подарункам? </a>

Чому люди не раді вашим подарункам? (переглядів: 842)

Напевно, з кожним таке бувало: даруєш подарунок і тільки потім розумієш, що це був поганий вибір. Що його покладуть абикуди в комору і забудуть або викинуть. Іноді помилка не так очевидна, і ми дізнаємося про неї через роки, коли знаходимо подарунок в запечатаному вигляді в коробці де-небудь на горищі.
// 30.12.2013
<a href='/Info/?id=29775' >Рік Коня. Як правильно обрати подарунок до Нового року [ПОРАДИ]</a>

Рік Коня. Як правильно обрати подарунок до Нового року [ПОРАДИ] (переглядів: 2607)

Основне правило передноворічного шоппінгу звучить так: вибирайте подарунок не розумом, а серцем. Хай розрахунок відійде на другий план. Символ року - Кінь - щира тварина, і подібних же почуттів чекає від вас. Тому купуйте в подарунок не те, що підвернеться під руку, а те, що неодмінно принесе радість.
// 05.12.2009
<a href='/Info/?id=4065' >Подарунки для жінок</a>

Подарунки для жінок (переглядів: 7127 / коментарів: 6)

Дізнайтеся, який подарунок краще подарувати коханій
// 30.11.2009

Интернет-опрос: что украинцы хотят в подарок на Новый Год (переглядів: 3552 / коментарів: 2)

Несмотря на кризис и политическую нестабильность, украинцы не намерены урезать расходы на празднование Нового года. Если в прошлом году большая часть наших соотечественников экономила на презентах для друзей и близких, то в этом году, наоборот, намерены увеличивать праздничный бюджет. По данным компании Deloitte, больше потратит на подарки 41% граждан. Причем увеличивать новогодний бюджет будет главным образом молодежь, пишет «Дело».