rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули / Новий рік та Різдвяні свята /

Куди поставити новорічну ялинку?

Куди поставити новорічну ялинку? Рекомендації Фен-шуй

Якщо ви хочете, аби ялинка зміцнила ваші родинні взаємини, то поставте її зліва від входу в кімнату, вздовж стіни; а якщо бажаєте, аби вона більше радості доставила дітям - то з правого боку. Якщо головне для вас – сексуальні і любовні взаємини, то поставте ялинку в далекий правий кут, і Ваше інтимне життя стане набагато яскравішим і цікавішим. Взагалі, бажано, аби подружнє ліжко стояло в цьому місці, і, якщо вона дійсно там замість ялинки, підберіть соснові гілочки і повісьте їх над ліжком, створивши майстерну композицію.


Ялинка, розташована у далекому лівому кутку, може принести вам гроші та зміцнити матеріальне благополуччя. особливо якщо ви прикрасите її "золотими" (обгорнутими у фольгу) монетами і перев'єте гілки червоними стрічками: вони є символом успіху і процвітання. А якщо ялинка стоїть не на хрестовині, а у відрі з піском, то в пісок можна також закопати декілька монет, загорнутих в червоний папір.


Якщо поставити ялинку прямо біля входу в кімнату, то таке положення допоможе Вам відчути себе сильною, цікавою особою. Якщо при цьому вона розташовуватиметься в ближньому лівому кутку, то це сприятиме розширенню ваших контактів із зовнішнім світом, розвитку творчих і інтелектуальних здібностей.


Якщо ви зустрічатимете Новий рік на роботі, в колективі, то ялинка повинна стояти напроти вхідних дверей. Це сприятиме просуванню по кар'єрних сходах в тій або іншій мірі всіх співробітників. Втім, такий варіант можна повторити і вдома.


Але якщо ви за старою традицією поставите ялинку в центрі, то довкола неї буде чудово не лише танцювати і водити хороводи. Виявляється, ялинка посередині кімнати символізує з'єднання всіх вище перелічених бажань, які неодмінно збудуться, якщо не під Новий рік, то вже до наступної ялинки обов'язково!

переглядів: 14968 / коментарів: 1

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>


Коментарі

avatar
31.12.09 22:46 Ангеліна пише:
ну........................можна....моожее......Інші публікації у розділі:

// 21.12.2017
<a href='/Info/?id=87737' >Свято наближається: скільки коштуватиме новорічна ялинка [ОГЛЯД]</a>

Свято наближається: скільки коштуватиме новорічна ялинка [ОГЛЯД] (переглядів: 1345)

У Рівному вже розпочалась святкова метушня. Головним атрибутом Нового року досі залишається ялинка. У скільки обійдеться мешканцям обласного центру святкове дерево та прикраси до неї на місцевих ринках читайте у нашому огляді.
// 28.12.2016
<a href='/Info/?id=58459' >Оригінальні ідеї новорічних ялинок [ФОТО]</a>

Оригінальні ідеї новорічних ялинок [ФОТО] (переглядів: 3001)

Для тих, хто являється прихильником нестандартного використання речей, кілька оригінальних ідей як можна без особливих зусиль зробити ялинку своїми руками:
// 22.12.2015
<a href='/Info/?id=29715' >Як вибрати новорічну ялинку?</a>

Як вибрати новорічну ялинку? (переглядів: 3331)


<a href='/Info/?id=1096' >Способи догляду за новорічною ялинкою</a>

Способи догляду за новорічною ялинкою (переглядів: 10498 / коментарів: 7)

Купуючи живу ялинку на новорічні свята, потрібно знати хоча б декілька способів догляду за нею, аби впродовж усього свята насолоджуватися її присутністю.