Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv

Всі коментарі

Тут зібрані усі коментарі до матеріалів сайту у хронологічному порядку (останні на останніх сторінках)

сторiнки: попередня  1  2  3  4  ...  7938  7939  7940  наступна

avatar
03.11.06 09:54 Наталия пише:
Добрий день! Дивились програму про відкриття студії живопису у Рівному, яку можна відвідувати всім без вікових обмежень. Дайте, будь-ласка, номер телефону та адресу студії. Дякую.
відповідь: Мова йшла про Художню студію при Рівненській обласній організації Національної спілки художників України.

Телефони: 22-14-81, 22-24-87.
Керівник — Тетяна Лукашевич.

avatar
07.11.06 00:21 Назар пише:
Всім привіт! Прикольний сайт забомбили! Вітаю технічний відділ і Мішу - молодці. До скорої зустрічі.
відповідь: Дякуємо, Назар! Заходь у гості.

avatar
08.11.06 09:57 Олег пише:
Добрий ранок. Мене цікавить матеріал програми "Патруль" за 20 (чи 21) березня про спущений ставок в с. Берестовець. Можна з ним ознайомитись в текстовому (або будь-якому іншому) виді?
відповідь: Нажаль в нас немає можливостей надати вам цей матеріал, проте ви можете звернутися до Поліського державного управління охорони водних живих ресурсів держрибінспекції за телефоном 29-21-12, щоб уточнити деталі по цій справі.

avatar
08.11.06 21:20 Олег Шинкаренко пише:
Доброго здоров'я, друзі. Влітку я знову проводитиму акцію ГОЛА ПРАВДА. Вам повідомлю, коли точно розпочинатиму. Ми з вами можемо зробити гарний репортаж, і залучити до цього багато людей, котрі готові будуть говорити правду на весь Світ. Ви зі мною?
відповідь: Ми завжди готові підтримати гарну справу, а тим більше поінформувати про неї рівнян.

avatar
08.11.06 21:54 Гнатущенко В.І пише:
Мене цікавить інформація про затримання рівнянина [...] працівниками міліції, яка була надана програмою патруль
відповідь: За інформацією ви можете звернутись до Центру зв'язків з громадскістю Рівненського МВ УМВС за телефоном 26-36-41

avatar
11.11.06 20:22 Адміністратор сайту пише:
на вимогу відвідувачів у нас з'явився хоча і не власний проте ФОРУМ
відповідь: На форумі pobho.com.ua відкрився наш розділ. Запрошуємо до спілкуання.

avatar
14.11.06 22:36 Оля пише:
Ваш телеканал практично щороку проводить зйомку гала-концерту "Шалантуха." чи буде хоч щось показано? і чи буде це зазначено у телепрограмі? (Колись старі уривки показувалися, проте анонсовані не були)
відповідь: Телеверсія галаконцерту "Шалантух 2006" вийде в ефір у суботу 18.11.06 о 21:15

avatar
16.11.06 09:46 Рівненська державна обласна бібліотека пише:
Шановні друзі! З нагоди Дня працівника радіо, телебачення та зв"язку прийміть найщиріші вітання від Рівненської державної обласної бібліотеки.
Бажаємо Вам наснаги для подальших творчих успіхів і професійних злетів!
Хай кожна мить життя буде неповторно прекрасною, а вашими супутниками завжди будуть здоров"я, удача та радість! Благополуччя Вам!
відповідь: Щиро дякуємо!

avatar
19.11.06 22:37 BES пише:
Коли ви почнете показувати хороші кіна?
відповідь: Фільмів ми не показуємо. Це робить наш партнер, канал НТН.

avatar
20.11.06 14:19 КАРАГОДИН САНЯ пише:
А МОЖНА ДИЗНАТИСЬ БИЛЬШЕ ПРО ВАШИХ ПРАЦИВНИКІВ?
відповідь: Можна. Заходьте на форум. Наших там багато.

avatar
25.11.06 12:38 Микола пише:
Вітаю шановні!Постійно переглядаю місцеві новини.В основному задоволений, але коли у програмі "Патруль" диктор радісним голосом говорить,що "швидкою допомогою" здійснено стільки-то виїздів,н-ну кількість рівнян травмовано, а н-ну госпіталізовано, погодьтеся, це ріже вуха.По вашому лікарі "швидкої" по виїзді на місце травмують мирних рівнян, а потім деяку кількість з них госпіталізують у лікувальні заклади.Дуже агресивні у нас лікарі на "03".З повагою, лікар дитячий анестезіолог РОДЛ Кубрак М.В.
відповідь: Зауваження слушне і передано у редакцію програми "Патруль"

avatar
26.11.06 19:12 Віктор пише:
Коли добудують школу в с.Шпанів Рівненського р-ну?
відповідь: У відділі новин каналу "Рівне 1" нажаль немає інформації з цього питання. Проте, якщо інформація з'явиться, про неї буде обов'язково повідомлено.

avatar
01.12.06 11:08 Толік пише:
Доброго дня. Скажіть будь-ласка чому ваш телеканал не показує в північних районах області ( Дубровиця,Зарічне) адже там є телевізійні вежі. Дякую
відповідь: Сигнал телеканалу "Рівне 1" поширюється в ефір на 32 ТВК ДМХ антенами, що розташовані на телевізійній вежі в с.Антопіль (біля м.Рівного). З інших веж наш сигнал не поширюється. Таким чином дивитись наш телеканал можна:

  • в деяких колективних системах м.Рівне (близько 100 колективних систем)
  • в кабельних мережах м.Рівне, м.Дубно, м.Костопіль, м.Здолбунів, та ін.
  • на власну антену напрямлену в сторону вищезазначеної вежі на відстані до 70км. (є випадки і дальшого прийому напр: с.Тинне біля Сарн).

avatar
04.12.06 17:29 НВ пише:
Доброго дня!
Вже другий день намагаюсь зареєструватись у вас на форумі і, на жаль, безрезультатно. Можливо я щось не так роблю? Скиньте, будь ласка, на електронку схему реєстрації.
Буду дуже вдячна:)
відповідь: На форумі pobho.com.ua після реєстрації вам має прийти лист, що ви зареєстровані на форумі. Проте доступ до форуму ви отримаєте, лише коли адміністратор сайту активізує вас як користувача. Зазвичай це відбувається за день/два, про що вам на email прийде відповідне повідомлення.

avatar
05.12.06 14:07 Віктор пише:
Может быть вы проведёте журналистское расследование по Шпановской школе? Ведь она строится 25 лет, а дети учатся в помещении , в котором во время войны была немецкая конюшня, там штукатурка с потолков облетает и перестенки падают.
відповідь: Сюжет про школу у Шпанові, відзнятий за вашим листом, вийде в "Новинах Рівного" у вівторок, 5 грудня 2006 року.

avatar
06.12.06 23:34 Микола пише:
Добрий день. Вирішив написати вам вдруге, оскільки змін у програмі "Патруль" на краще не відбулося. Тепер ви ще й уточнюєте, що лікарі „швидкої” травмують людей саме в Рівному, а не в якомусь іншому місті. Якщо конче необхідно знати саме кількість травмованих, а не скажімо отруєних чи з інфарктом то можна сказати так: ”...отримано N викликів, надано допомогу N травмованим, н-ну кількість людей госпіталізовано.”З повагою, Кубрак Микола, лікар-анестезіолог РОДЛ.
відповідь: Дякуємо за активну позицію. Ви перший, хто звернув увагу на цей ляп у програмі "Патруль", за що ми вам щиро вдячні. Відтепер редакція буде приблизно наступною "203 рази виїздили лікарі швидкої на допомогу рівнянам минулої доби. У результаті госпіталізували 41 людину та зареєстрували 2 летальних випадки через захворювання. За добу у місті травмувалося 15 громадян". Цифри умовні.

avatar
09.12.06 15:41 Аліса пише:
Доброго дня!
Цікаво, чи є у вас вакансії для журналістів?
відповідь: В штаті вакансій на даний час немає, для позаштатної роботи можливості є. За інформацією звертайтесь до Наталки Пастухової за телефоном 623-501.

avatar
13.12.06 00:09 Oleksandr пише:
добрий день !
Чого у Вас на сайті нема RSS?
я створюю новий портал в Рівненські області !
Було б добре дати потік новин !
відповідь: Стрічна гарячих новин на сайті - від агенції "Рівне Інформ". Перегорвори стосовно розміщення стрічки на вашому сайті потрібно вести з ними. RSS якщо і буде, то на сайті ogo.ua, адже стрічка формується на їх технічній базі.

avatar
14.12.06 16:39 natalie пише:
добрий день, хочу дізнатись про відкриття нових курсів іноземних мов у Рівному, які викладають по нових методиках. Бачила рекламу, але не запам'ятала де саме вони працюють.
дякую.
відповідь: Реклами про курси іноземних мов у наc останнім часом не було. Може ви мали на увазі ролик "АМ Лінгвіста" про роботу в США. Їх телефон 634-654.

avatar
15.12.06 13:54 Марі пише:
Шановне Рівне! Розкажіть далеким галичанам, що такого "неземного" має ваш Курсик, що за ним тут на форумі стільки дівчат питається? Га?
відповідь: Самі дивуємось.
Нічого такого - звичайний хлоп'яка.

сторiнки: попередня  1  2  3  4  ...  7938  7939  7940  наступна